Cloettakampen, Startlista

2010-05-06


D10    2300 meter    10 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  430088   Emma Eriksson OK Kolmården 18:04
      Vakant vacant 18:06
  428871   Malva Eveborn OK Roxen 18:08
      Vakant vacant 18:10
  434076   Tove Pettersson OK Roxen 18:12
      Vakant vacant 18:14
  425029   Linnea Hansson OK Roxen 18:16
      Vakant vacant 18:18
  424940   Elin Ericson Tjällmo-Godegårds OK 18:20
      Vakant vacant 18:22


D12    2200 meter    20 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
      Vakant vacant 18:07
  428870   Lova Eveborn OK Roxen 18:08
  990311   Johanna Gustås Linköpings OK 18:09
  343150   Tora Westerberg OK Kolmården 18:10
      Vakant vacant 18:11
  428864   Tilda Marmelid OK Roxen 18:12
  426952   Sarah Persson OK Denseln 18:13
  842842   Elsa Rimhagen Linköpings OK 18:14
  330974   Malin Kärrström OK Roxen 18:15
      Vakant vacant 18:16
  362641   Emma S Johansson Linköpings OK 18:17
  431311   Ida Milton Boxholm-Mjölby OL 18:18
      Vakant vacant 18:19
  330722   Klara Ljunggren Linköpings OK 18:20
  425056   Julia Knutsson Boxholm-Mjölby OL 18:21
  342416   Emma Pettersson OK Roxen 18:22
      Vakant vacant 18:23
  519281   Sanna Fasth Boxholm-Mjölby OL 18:24
  421874   Victoria Asketun OK Roxen 18:25
  426940   Isabelle Aguirre OK Kolmården 18:26


D14    2700 meter    21 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
79 428868   Klara Gustafsson OK Roxen 18:06
80 435892   Rebecca Rieschel OK Roxen 18:08
81 431315   Johanna Hansson Boxholm-Mjölby OL 18:10
82 970409   Emma Lindell Linköpings OK 18:12
83     Vakant vacant 18:14
84 962512   Fanny Asketun OK Roxen 18:16
85 970719   Frida Johansson Linköpings OK 18:18
86     Vakant vacant 18:20
87 437066   Moa Hedegård OK Kolmården 18:22
88 970101   Stina Gustås Linköpings OK 18:24
89 960996   Andrea Svensson Finspångs SOK 18:26
90     Vakant vacant 18:28
91 427096   Gerda Rankka OK Roxen 18:30
92 970615   Elin Johansson Finspångs SOK 18:32
93 431313   Malin Milton Boxholm-Mjölby OL 18:34
94 909595   Elin Rimhagen Linköpings OK 18:36
95     Vakant vacant 18:38
96 425055   Lovisa Knutsson Boxholm-Mjölby OL 18:40
97     Vakant vacant 18:42
98 403164   Stina Svedevall OK Roxen 18:44
99 229658   Julia Eriksson OK Kolmården 18:46


D16    3300 meter    16 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
52 440711   Ida Mårtensson OK Eken 18:09
53     Vakant vacant 18:12
54 204652   Anna Wehlin Södertälje-Nykvarn OF 18:15
55 439554   Karin Gustafsson Linköpings OK 18:18
56 940917   Karin Svensson Finspångs SOK 18:21
57 344282   Elin Håkansson Skogspojkarnas OK 18:24
58     Vakant vacant 18:27
59 422457   Lisa Malmström GOIF Tjalve 18:30
60     Vakant vacant 18:33
61 344431   Marit Faxén Linköpings OK 18:36
62 341938   Frida Strömberg Finspångs SOK 18:39
63     Vakant vacant 18:42
64 403112   Klara Svedevall OK Roxen 18:45
65 29515   Frida Bergstrand Motala AIF OL 18:48
66 426939   Linda Aguirre OK Kolmården 18:51
67     Vakant vacant 18:54


D18    3300 meter    10 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  263752   Erica Thor Boxholm-Mjölby OL 18:36
  208479   Karolina Nygren Skogspojkarnas OK 18:38
  344425   Linnea Faxén Linköpings OK 18:40
  242311   Lina Persson OK Kolmården 18:42
  923743   Hanna Modig Tjärnström Linköpings OK 18:44
  245794   Sofie Svensson Björkfors GOIF 18:46
  596596   Julia Modig Tjärnström Linköpings OK 18:48
  256849   Sofie Axeen Stjärnorps SK 18:50
  42405   Anna Edin Boxholm-Mjölby OL 18:52
  417337   Jenny Stenström Linköpings OK 18:54


D21    4000 meter    27 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  41460   Britta Norén Boxholm-Mjölby OL 17:58
  13881   Amélie Wallenhammar Hagaby GOIF 18:01
  910215   Frida Karlsson Linköpings OK 18:04
  841303   Jennie Pettersson Visborgs OK 18:07
  227287   Anna Håkansson OK Kolmården 18:10
  402772   Matilda Jonsson Linköpings OK 18:13
  591128   Lena Rosander Finspångs SOK 18:16
  901105   Sarah Tibell Linköpings OK 18:19
  52941   Lucie Weissova FK Göingarna 18:22
  701201   Margarita Molotkova Linköpings OK 18:25
  820723   Emma Andersson Ärla IF 18:28
  256897   Lisa Johansson Stjärnorps SK 18:31
  244823   Annika Ivarsson Linköpings OK 18:34
  740508   Marie Svensk Tjällmo-Godegårds OK 18:37
  680200   Helén Persson Linköpings OK 18:40
  259453   Anneli Berggren OK Denseln 18:43
  16929   Pia Gustafsson Linköpings OK 18:46
  405531   Lena Lindman Finspångs SOK 18:49
  243765   Stina Sterner Linköpings OK 18:52
  18895   Lena Ström Tjällmo-Godegårds OK 18:55
  209054   Louise Carlsson Boxholm-Mjölby OL 18:58
  41685   Amanda Almén Linköpings OK 19:01
  18898   Lisa Åberg Tjällmo-Godegårds OK 19:04
  170159   Lovisa Wåhlander Linköpings OK 19:07
  840132   Lisa Korall Motala AIF OL 19:10
  502558   Olga Rieznychenko Linköpings OK 19:13
  920815   Ylva Gunnarsdotter Tenhults SOK 19:16


D35    3300 meter    2 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  425025   Gunilla Jonsson Tjällmo-Godegårds OK 18:26
  710810   Maria Broström OK Denseln 18:28


D40    3300 meter    11 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  700916   Kristina Ljunggren Linköpings OK 18:02
  229649   Agneta Eriksson OK Kolmården 18:04
  670430   Lena Molin Boxholm-Mjölby OL 18:06
  422456   Lena Malmström GOIF Tjalve 18:08
  41436   Bodil Molin Boxholm-Mjölby OL 18:10
  19991   Barbara Svensson Finspångs SOK 18:12
  419791   Åsa Detterfelt Linköpings OK 18:14
  437057   Helena Holm OK Roxen 18:16
  12163   Sofia Westerberg OK Kolmården 18:18
  37032   Maria Olofsson Linköpings OK 18:20
  425054   Maria Pettersson Boxholm-Mjölby OL 18:22


D45    2700 meter    11 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  620929   Inger Berg Linköpings OK 18:31
  30970   Gitte Engström Linköpings OK 18:34
  249579   Karin Skullman Vimmerby OK 18:37
  29498   Maria Bergstrand Motala AIF OL 18:40
  417340   Anne-Li Stenström Linköpings OK 18:43
  501850   Anita Seger-Wehlin Södertälje-Nykvarn OF 18:46
  343904   Margareta Skarp Runtegen Boxholm-Mjölby OL 18:49
  29478   Ingrid Roos Motala AIF OL 18:52
  362470   Anneli Wiklund Finspångs SOK 18:55
  354381   Carina Kalered Skogspojkarnas OK 18:58
  341069   Anne Bössfall Linköpings OK 19:01


D50    2700 meter    8 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  217206   Susanne Dahlberg GOIF Tjalve 18:03
  41479   Catharina Forsén OK Denseln 18:06
  16586   Inger Johansson NAIS Orienteringsklu 18:09
  25237   Eva-Karin Skullman OK Kolmården 18:12
  256873   Eva Lindstén Stjärnorps SK 18:15
  28801   Gun Ericsson NAIS Orienteringsklu 18:18
  344455   Carina Faxén Linköpings OK 18:21
  29492   Carina Berger-Svensson Motala AIF OL 18:24


D55    2500 meter    5 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  12639   Maud Göthe-Lundgren Linköpings OK 18:34
  362467   Carina Lindman Finspångs SOK 18:36
  18596   Ulla Kjell Linköpings OK 18:38
  259407   Maria Nordwall OK Kolmården 18:40
  12294   Marie Svernestam Linköpings OK 18:42


D60    2500 meter    5 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  16932   Ulla Lindell OK Hällen 18:20
  343056   Carin Grinell Björkfors GOIF 18:22
  262503   Inger Pettersson Björkfors GOIF 18:24
  554724   Stina Korall Motala AIF OL 18:26
  350771   Kerstin Eriksson Björkfors GOIF 18:28


D65    2500 meter    7 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  29487   Kerstin Bengtsson Motala AIF OL 18:04
  351111   Sonja Perneby Tullinge SK 18:06
  41411   Ingrid Jigerström OK Roxen 18:08
  302550   Margareta Tidman OK Kolmården 18:10
  19998   Britten Persson Finspångs SOK 18:12
  245929   Sonja Hansson GOIF Tjalve 18:14
  30376   Chatarina Andersson OK Motala 18:16


D70    2100 meter    5 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  226782   Gudrun Thiger Linköpings AIK 18:07
  261492   Hansi Fridström Finspångs SOK 18:10
  41469   Jonna Engblom Linköpings AIK 18:13
  246787   Karin Renberg OK Kolmården 18:16
  41471   Gunnel Nilsson Linköpings AIK 18:19


D75    2100 meter    1 anmäld    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  16581   Astrid Andersson NAIS Orienteringsklu 18:04


H10    2300 meter    16 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
      Vakant vacant 18:28
  437068   Isak Dahlén Linköpings OK 18:30
  427888   Leo Johansson OK Kolmården 18:32
  437064   Filip Årnfelt Linköpings OK 18:34
  426800   Arvid Westerberg OK Kolmården 18:36
      Vakant vacant 18:38
  405533   Thorsten Svensson Finspångs SOK 18:40
      Vakant vacant 18:42
  424904   Gunnar Engström Linköpings OK 18:44
  428865   Martin Herbertsson OK Roxen 18:46
      Vakant vacant 18:48
  424901   Sverker Ek Linköpings OK 18:50
      Vakant vacant 18:52
  343930   Axel Johansson Finspångs SOK 18:54
  425003   Pontus Björklid OK Roxen 18:56
  30383   Olof Ljunggren Linköpings OK 18:58


H12    2200 meter    24 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  435783   Rasmus Jonsson Tjällmo-Godegårds OK 18:31
  980607   Jakob Peterson Linköpings OK 18:32
  425005   Rikard Surin OK Roxen 18:33
      Vakant vacant 18:34
  425030   Hugo Dalhammer OK Roxen 18:35
      Vakant vacant 18:36
  523453   Philip Johansson Boxholm-Mjölby OL 18:37
  225765   Johan Lindman Finspångs SOK 18:38
  204451   Gustav Engman OK Denseln 18:39
  428867   Pontus Lindblom OK Roxen 18:40
  523452   Oscar Johansson Boxholm-Mjölby OL 18:41
      Vakant vacant 18:42
  426111   Hugo Lillieström OK Roxen 18:43
      Vakant vacant 18:44
  435792   Axel Kullberg Linköpings OK 18:45
  426981   Emil Ljungemyr OK Kolmården 18:46
  425017   Joel Karnehed OK Roxen 18:47
  425020   Jakob Granqvist Linköpings OK 18:48
  425065   Joar Lönngren Boxholm-Mjölby OL 18:49
  345257   Erik Håkansson Skogspojkarnas OK 18:50
  425004   Erik Jonasson OK Kolmården 18:51
      Vakant vacant 18:52
  427910   Hugo Ekinge OK Motala 18:53
  441735   Jonas Andersson OK Roxen 18:54


H14    3100 meter    24 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
176 423448   Ville Johansson OK Kolmården 18:05
177 341756   Olle Hansson OK Roxen 18:07
178 342007   Emanuel Urdal Boxholm-Mjölby OL 18:09
179     Vakant vacant 18:11
180 417794   Oskar Leinonen OK Kolmården 18:13
181 428869   Lukas Eveborn OK Roxen 18:15
182 437063   Theodor Årnfelt Linköpings OK 18:17
183     Vakant vacant 18:19
184 971024   Joakim Ericsson Linköpings OK 18:21
185 427097   Elias Rankka OK Roxen 18:23
186 347140   Björn Detterfelt Linköpings OK 18:25
187 701209   Adam Thellsén OK Roxen 18:27
188 425063   Erik Pettersson Boxholm-Mjölby OL 18:29
189 342353   Alexander Wiklund Finspångs SOK 18:31
190     Vakant vacant 18:33
191 225796   Per Lindman Finspångs SOK 18:35
192 426112   Albin Lillieström OK Roxen 18:37
193     Vakant vacant 18:39
194 960400   Emil Thellsén OK Roxen 18:41
195 961169   Sven Engström Linköpings OK 18:43
196 331374   Simon Kärrström OK Roxen 18:45
197 417338   Johan Stenström Linköpings OK 18:47
198     Vakant vacant 18:49
199 971405   Jacob Malmfors Skogspojkarnas OK 18:51


H16    3600 meter    22 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
152 940112   Petter Johansson Linköpings OK 18:05
153 950131   Fredrik Malmfors Skogspojkarnas OK 18:08
154 940403   Leif Svensson Finspångs SOK 18:11
155 208615   Henrik Håkansson OK Kolmården 18:14
156     Vakant vacant 18:17
157 950129   Fredrik Tegström Linköpings OK 18:20
158 10518   Martin Engman OK Denseln 18:23
159     Vakant vacant 18:26
160 243643   Emil Rankka OK Roxen 18:29
161 940110   Einar Johansson Linköpings OK 18:32
162 422461   Kalle Karlsson GOIF Tjalve 18:35
163 424989   Erik Herbertsson OK Roxen 18:38
164 429742   Ryan Jones Skogspojkarnas OK 18:41
165 951206   Johan Sköld Linköpings OK 18:44
166     Vakant vacant 18:47
167 343422   Niklas Carlsson Boxholm-Mjölby OL 18:50
168 940726   Fredrik Peterson Linköpings OK 18:53
169     Vakant vacant 18:56
170 433676   Simon Lundin Finspångs SOK 18:59
171 940227   Albin Detterfelt Linköpings OK 19:02
172     Vakant vacant 19:05
173 259441   Max Berggren OK Denseln 19:08


H18    3800 meter    7 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  930329   Oskar Engman OK Denseln 18:05
  425071   Joel Valfridsson Boxholm-Mjölby OL 18:07
  253130   Boris Navratil FK Göingarna 18:09
  930904   Erik Sköld Linköpings OK 18:11
  227016   Jonas Axén Motala AIF OL 18:13
  887157   Filip Hadac FK Göingarna 18:15
  930906   Emil Blomquist OK Kolmården 18:17


H21    4800 meter    48 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  42826   Patrik Bengtsson OK Kolmården 17:46
  861204   Mattias Ericsson OK Denseln 17:48
  920414   Robert Vångell Linköpings OK 17:50
  900113   Andreas Berg Linköpings OK 17:52
  890430   Eric Rosander Finspångs SOK 17:54
  902775   Henrik Tosteberg Linköpings OK 17:56
  810622   Per Brolund OK Denseln 17:58
  891026   Johan Törnroth Hjobygdens OK 18:00
  18892   Håkan Samor Tjällmo-Godegårds OK 18:02
  890922   Emil Jönsson Halmstad OK 18:04
  424997   Erik Nyberg OK Denseln 18:06
  650825   Hampus Möller OK Kåre 18:08
  770618   Fredrik Pettersson Linköpings OK 18:10
  501778   Emil Andersson Ärla IF 18:12
  41424   Erik Helander OK Roxen 18:14
  502556   Artem Panchenko Linköpings OK 18:16
  650808   Christer Nilsson OK Denseln 18:18
  405528   Mats Rosander Finspångs SOK 18:20
  880409   Mattias Andersson OK Tisaren 18:22
  504211   Viktor Larsson Hagaby GOIF 18:24
  666112   Martin Hammarlund Motala AIF OL 18:26
  930608   Jonas Lundgren Linköpings OK 18:28
  840808   Per Carlborg Nyköpings OK 18:30
  601010   Erik Martinsson Linköpings OK 18:32
  920674   Michel Besta FK Göingarna 18:34
  996966   Mathias Hallmén Attunda OK 18:36
  890304   Jakob Wallenhammar Hagaby GOIF 18:38
  362465   Benny Wiklund Finspångs SOK 18:40
  900855   Henrik Berggren OK Denseln 18:42
  780600   Jacob Westerberg Linköpings OK 18:44
  880829   Emil Kalered Skogspojkarnas OK 18:46
  52288   Daniel Tomanek FK Göingarna 18:48
  880826   Petter Eriksson Södertälje-Nykvarn OF 18:50
  810712   Peter Aronsson Linköpings OK 18:52
  850515   Johan Persson Hagaby GOIF 18:54
  890620   Peter Eriksson Linköpings OK 18:56
  890701   Johan Nyman IF Hagen 18:58
  890501   Petter Irewall Tjällmo-Godegårds OK 19:00
  13867   Mikael Axin Hagaby GOIF 19:02
  259084   Marcus Andersson Matteus SI 19:04
  405534   Olle Lindman Finspångs SOK 19:06
  880726   Mikael Andersson Linköpings OK 19:08
  923010   Victor Bergstrand Motala AIF OL 19:10
  810713   Magnus Svensson OK Kolmården 19:12
  820330   Erik Andersson OK Denseln 19:14
  717797   Lukas Gustavsson Linköpings OK 19:16
  901911   Oskar Daniels Rotebro IS OK 19:18
  504254   Oscar Vångell Ärla IF 19:20


H35    4200 meter    13 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  231352   James Melander Tjällmo-Godegårds OK 18:11
  259301   Per Kempe OK Denseln 18:14
  721120   Per Magnusson Linköpings OK 18:17
  14025   Ronnie Samor Tjällmo-Godegårds OK 18:20
  740304   Christian Enberg Linköpings OK 18:23
  424953   Andreas Carlqvist Tjällmo-Godegårds OK 18:26
  41676   Bertil Eronn Linköpings OK 18:29
  701502   Thorbjörn Gustafsson Tjällmo-Godegårds OK 18:32
  41670   Henrik Marmelid OK Roxen 18:35
  1602167   Pontus Johnsson Matteus SI 18:38
  25520   Magnus B Johansson Linköpings OK 18:41
  710229   Fredrik Korall Motala AIF OL 18:44
  262360   Christian Eriksson Linköpings OK 18:47


H40    3700 meter    16 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  660618   Johan Åtting Linköpings OK 18:08
  30364   Torbjörn Andersson OK Motala 18:11
  670511   Christer Lindell Linköpings OK 18:14
  427060   Per Johansson Motala AIF OL 18:17
  30382   Åke Ljunggren Linköpings OK 18:20
  16878   Anders Malmqvist Motala AIF OL 18:23
  426118   Hans Ax OK Eken 18:26
  427908   Anders Ekinge OK Motala 18:29
  427061   Fredrik Jönsson Motala AIF OL 18:32
  680300   Fredrik Engman OK Denseln 18:35
  256896   John Hyland Stjärnorps SK 18:38
  343553   Per Gustås Linköpings OK 18:41
  29497   Peter Bergstrand Motala AIF OL 18:44
  13816   Johan Pettersson OK Motala 18:47
  12178   Mikael Westerberg OK Kolmården 18:50
  28795   Erik Wedin NAIS Orienteringsklu 18:53


H45    3800 meter    16 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  243283   Johan Johansson Tjällmo-Godegårds OK 18:23
  424903   Tommy Ek Linköpings OK 18:25
  425015   Jan Berggren OK Denseln 18:27
  640415   Patric Johansson Boxholm-Mjölby OL 18:29
  18891   Örjan Pettersson Tjällmo-Godegårds OK 18:31
  36345   Magnus Herberthson Linköpings OK 18:33
  640125   Bo Svedevall OK Roxen 18:35
  29494   Mats R Johansson Motala AIF OL 18:37
  362466   Leif Strömberg Finspångs SOK 18:39
  700778   Thomas Rimhagen Linköpings OK 18:41
  41445   Anders Molin Boxholm-Mjölby OL 18:43
  610309   Jonas Karlsson OK Tylöskog 18:45
  244387   Jörgen Sköld Linköpings OK 18:47
  30581   Michael Wehlin Södertälje-Nykvarn OF 18:49
  426828   Anders Bruhn Motala AIF OL 18:51
  612000   Pedro Lundquist Linköpings OK 18:53


H50    3300 meter    14 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  440712   Arne Mårtensson OK Eken 18:37
  417339   Thomas Stenström Linköpings OK 18:39
  20986   Jan-Erik Carlsson Boxholm-Mjölby OL 18:41
  590610   Börje Andersson Linköpings OK 18:43
  41458   Mats Lönngren Boxholm-Mjölby OL 18:45
  510666   Thomas Wåhlander Linköpings OK 18:47
  425070   Göran Valfridsson Boxholm-Mjölby OL 18:49
  350770   Tommy Patriksson Matteus SI 18:51
  421930   Lars Bohlin OK Eken 18:53
  41441   Staffan Runtegen Boxholm-Mjölby OL 18:55
  245905   Tommy Eriksson GOIF Tjalve 18:57
  42449   Kenth Edin Boxholm-Mjölby OL 18:59
  423500   Tommy Törndahl Matteus SI 19:01
  41440   Karl-Johan Norén Boxholm-Mjölby OL 19:03


H55    3300 meter    18 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  217201   Göran Blomberg GOIF Tjalve 18:01
  25238   Pelle Skullman Vimmerby OK 18:03
  244101   Arne Irewall Tjällmo-Godegårds OK 18:05
  256867   Kjell Eriksson Stjärnorps SK 18:07
  42463   Anders Åberg Tjällmo-Godegårds OK 18:09
  256861   Pär Forsström Stjärnorps SK 18:11
  29503   Leif Hasselström Motala AIF OL 18:13
  256855   Anders Hallberg Stjärnorps SK 18:15
  41664   Stephan Svensson Linköpings OK 18:17
  246253   Torgny Johansson OK Eken 18:19
  245733   Sven-Olof Svensson Björkfors GOIF 18:21
  511204   Pär Eriksson Linköpings OK 18:23
  14107   Mats Strandhagen Göteborg/Majorna OK 18:25
  261486   Gösta Lindman Finspångs SOK 18:27
  41407   Hans Olstrand Stjärnorps SK 18:29
  30388   Sune Carlsson OK Motala 18:31
  202510   Lennart Svernestam Linköpings OK 18:33
  256839   Björn Tholén Stjärnorps SK 18:35


H60    2800 meter    13 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  425069   Ingemar Magnusson Boxholm-Mjölby OL 18:05
  208436   Ove Johansson OK Kolmården 18:07
  41401   Lars Andersson OK Roxen 18:09
  26863   Gunnar Enberg Målilla OK 18:11
  41415   Rune Ringsgård OK Roxen 18:13
  520424   Håkan Gustafsson Boxholm-Mjölby OL 18:15
  501204   Bo Jernberg OK Roxen 18:17
  30384   Christer Johansson OK Motala 18:19
  26753   Johnny Gustafsson Gamleby OK 18:21
  1009808   Per-Martin Gustavson Tjällmo-Godegårds OK 18:23
  41425   Christer Sandh OK Roxen 18:25
  29473   Tord Fransson Motala AIF OL 18:27
  421360   Anders Montelius Boxholm-Mjölby OL 18:29


H65    2800 meter    15 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  531020   Ulf Waldenfjord Linköpings OK 18:37
  428872   Bertil Wahlqvist IFK Norrköpings OK 18:39
  225738   Kent Åke Ohlsson Finspångs SOK 18:41
  710129   Roland Alsén OK Roxen 18:43
  41474   Börje Olsson Linköpings AIK 18:45
  262502   Lennart Pettersson Björkfors GOIF 18:47
  30365   Jerry Martinsson OK Motala 18:49
  259027   Tore Karlsson Tjällmo-Godegårds OK 18:51
  621105   Arne Berg Stjärnorps SK 18:53
  18893   Leif Samor Tjällmo-Godegårds OK 18:55
  43436   Lennart Sturesson Linköpings OK 18:57
  424968   Thomas Kleist Boxholm-Mjölby OL 18:59
  262501   Kjell Holmström Björkfors GOIF 19:01
  710913   Gunnar Carlson OK Roxen 19:03
  30367   Uno Berg OK Motala 19:05


H70    2400 meter    22 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  41477   Sune Karlsson Linköpings AIK 17:57
  41475   Bengt Karlsson Linköpings AIK 18:00
  249482   Evert Elgefjord OK Kolmården 18:03
  234635   Per-Inge Svensson OK Eken 18:06
  229504   Arne Gustafsson Hagaby GOIF 18:09
  16931   Sune Lindell OK Hällen 18:12
  243129   Ola Kleist Boxholm-Mjölby OL 18:15
  202511   Otto Holmdahl Linköpings OK 18:18
  30375   Leif Andersson OK Motala 18:21
  302551   Åke Tidman OK Kolmården 18:24
  41427   Ellert Thunholm OK Roxen 18:27
  431314   Bengt Kleist Boxholm-Mjölby OL 18:30
  264885   Lars-Erik Perneby Tullinge SK 18:33
  428873   Bertil Engman IFK Norrköpings OK 18:36
  666860   Curt Tillman Linköpings OK 18:39
  1391130   Anders Carlsson Skåneslättens OL 18:42
  29486   Stig Bengtsson Motala AIF OL 18:45
  202513   Kjell Hagström Linköpings OK 18:48
  439864   Bengt Karlsson IFK Norrköpings OK 18:51
  422436   Bernt Pettersson OK Kolmården 18:54
  41473   Olle Andersson Linköpings AIK 18:57
  212272   Bertil Ardell OK Roxen 19:00


H75    2100 meter    10 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  246621   Lars-Åke Gustavsson GOIF Tjalve 18:45
  41467   Anders Adler Linköpings AIK 18:48
  29509   Karl Åkerman Motala AIF OL 18:51
  41428   Sven Jonsson OK Roxen 18:54
  226752   Carleric Thiger Linköpings AIK 18:57
  29484   Bengt Johansson Motala AIF OL 19:00
  41472   Rupert Engblom Linköpings AIK 19:03
  29476   Ramon Berger Motala AIF OL 19:06
  424998   Nils Rune Ardell OK Denseln 19:09
  536516   Holger Persson OK Eken 19:12


H80    2100 meter    3 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  261491   Rolf Fridström Finspångs SOK 18:35
  41693   Rune Karlsson Linköpings OK 18:38
  585859   Stig Andersson Motala AIF OL 18:41


H85    2100 meter    4 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  41405   Per Gustafsson OK Roxen 18:19
  41468   Nils Årnerud Linköpings AIK 18:22
  409262   Åke Svensson Järfälla OK 18:25
  426273   Ole Tvete Linköpings AIK 18:28


INSK    2000 meter    3 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  36990   Albin Eronn Linköpings OK  
  437059   Svea Kullberg Linköpings OK  
  425014   Elvira Karnehed OK Roxen  


Test1    3000 meter    1 anmäld    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
      Test1 Test OK Roxen  


Test2    2500 meter    1 anmäld    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
      Test2 Test OK Roxen  


Test3    2900 meter    1 anmäld    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
      Test3 Test OK Roxen  


Test4    3300 meter    1 anmäld    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
      Test4 Test OK Roxen  


U1    2000 meter    4 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  425049   My Laudon Boxholm-Mjölby OL  
  425066   Sanna Lönngren Boxholm-Mjölby OL  
  425011   Sara Löfgren OK Roxen  
  425031   Sigrid Fröberg OK Roxen  


U2    2300 meter    11 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  425012   Adam Holman OK Roxen  
  425007   Anton Eklöf OK Roxen  
  425023   Arvid Sundin OK Roxen  
  425013   Jakob Thellsén OK Roxen  
  425018   Kalle Sköld OK Roxen  
  425006   Nova Wisén OK Roxen  
  43433   Olivia Asketun OK Roxen  
  208662   Olivia Fröberg OK Roxen  
  425002   Signe Hedbrant OK Roxen  
  425009   Tove Pihlström OK Roxen  
  425016   Wilma Einarsson OK Roxen  


U3    2200 meter    1 anmäld    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  422443   Mattias Ajander OK Roxen  


U4    2700 meter    1 anmäld    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  425021   Elin Gustafsson Linköpings OK  


Ö5    3600 meter    1 anmäld    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  425060   Peter Laudon Boxholm-Mjölby OL  


Skapad 2010-05-04 18:15:07 med OLA version 4.1.4