Cloettakampen, Startlista

2005-09-25


H21 E    12360 meter    24 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
5 73924   Erik Ivarsson Sandberg OK Denseln 09:57
6 69222   Andreas Källming IK Hakarpspojkarna 10:00
7 69827   Anders Pettersson KFUM Örebro OK 10:03
8 72694   Michael Wehlin Södertälje-Nykvar 10:06
9 72735   Tomas Hallmén OK Tisaren 10:09
10 73788   Edvin Karlsson OK Denseln 10:12
11 71102   Marcus Lundagårds Alfta-Ösa OK 10:15
12 71158   Håkan Öhlund IK Hakarpspojkarna 10:18
13 68316   Per Magnusson Linköpings OK 10:21
14 72904   Anders Kleist OK Denseln 10:24
15 68323   Fredrik Pettersson Linköpings OK 10:27
16 74109   Mats Röjgård OK Kolmården 10:30
17 483799   Martin Hammarlund Motala AIF OL 10:33
18 72947   Harri Karlsson OK Denseln 10:36
20 105091   Damien Renard OK Denseln 10:42
21 71159   Peter Nilsson IK Hakarpspojkarna 10:45
22 400062   Peter Aronsson Linköpings OK 10:48
23 73784   Stefan Karlsson OK Denseln 10:51
24 71128   Clas Pettersson OK 64 Torpa 10:54
25 71143   Max Samuelsson Gotlands Bro OK 10:57
26 73839   Fredrik Korall Motala AIF OL 11:00
27 71144   Anders Lindéus Hagaby GoIF 11:03
28 400143   Björn Karlsson OK Denseln 11:06
29 71612   Jakob Gustavsson Linköpings OK 11:09


D21 E    6910 meter    12 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
38 74030   Charlotte Lindkvist OK Denseln 09:52
39 63661   Anna-Karin Mattsson Sisu Forshaga SK 09:55
40 87732   Anna-Lotta Irevall Tjällmo-Godegårds OK 09:58
41 97069   Cecilia Frohm Linköpings OK 10:01
42 400300   Susanne Olsson OK Denseln 10:04
43 107595   Katarina Lindén Linköpings OK 10:07
44 72710   Céline Deflandre OK Denseln 10:10
45 96024   Sofie Strömberg Matteus SI 10:13
46 73716   Emma Dahlskog OK Denseln 10:16
47 71156   Malin Danielsson IF Hagen 10:19
48 71152   Johanna Bygdell Halmstads OK 10:22
49 73783   Nina Karlsson OK Denseln 10:25


D18 E    5500 meter    3 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
117 71129   Jonna Samuelsson OK 64 Torpa 10:31
118 95363   Matilda Österberg Linköpings OK 10:34
119 72043   Kristin Karlsson Finspångs SOK 10:37


H80    2720 meter    9 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  73583   Rune Haraldsson Norrköpings AIS 10:23
  73816   Ole Tvete Linköpings AIK 10:25
  87825   Willy Hansson Mjölby OK 10:27
  96100   Arne Danielsson Linköpings OK 10:29
  73817   Nils Årnerud Linköpings AIK 10:31
  39388   Rune Erixon Finspångs SOK 10:33
  17745   Ville Björnmo OK Kolmården 10:35
  69519   Gunnar Karlsson Motala AIF OL 10:37
  73697   Åke Svensson Mjölby OK 10:39


H75    3140 meter    15 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  69846   Olof Walfridsson SOK Aneby 10:10
  72692   Olle Lif Sol Tranås 10:13
  74045   Gunnar Andersson OK Kolmården 10:16
  72695   Gösta Ekman Åmåls OK 10:19
  73646   Margen Adolfsson Björkfors GOIF 10:22
  69520   Stig Andersson Motala AIF OL 10:25
  72736   Allan Eriksson OK Tisaren 10:28
  66821   Rune Karlsson Linköpings OK 10:31
  72708   Kalle Karlsson OK Tylöskog 10:34
  73693   Ingvar Lundgren Mjölby OK 10:37
  73823   Ivar Karlsson Linköpings AIK 10:40
  101927   Karl Andersson Linköpings OK 10:43
  37913   Tage Hammer Laxå OK 10:46
  480388   Åke Gabrielsson Norrköpings AIS 10:49
  72902   Bengt Björeman OK Denseln 10:52


H70    4280 meter    16 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  77132   Sune Johansson Linköpings OK 10:26
  73709   Sven E Jonsson OK Roxen 10:29
  73975   Lars-Åke Gustavsson GOIF Tjalve 10:32
  72707   Allan Karlsson OK Tylöskog 10:35
  73805   Anders Adler Linköpings AIK 10:38
  61716   Karl Åkerman Motala AIF OL 10:41
  480414   Nils-Erik Åberg Tjällmo-Godegårds OK 10:44
  401191   Tor Andersson Norrköpings AIS 10:47
  73804   Ants Aarna Linköpings AIK 10:50
  102003   Holger Persson OK Eken 10:53
  483800   Ramon Berger Motala AIF OL 10:56
  72738   Ove Jansson OK Tisaren 10:59
  72360   Erik Svensson Finspångs SOK 11:02
  73818   Rubert Engblom Linköpings AIK 11:05
  68028   Per-Johan Persson Linköpings OK 11:08
  73857   Bengt Johansson Motala AIF OL 11:11


H65    4450 meter    26 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  73883   Georg Müller GOIF Tjalve 10:17
  104071   Ola Kleist Boxholm-Mjölby OL 10:19
  101928   Arne Wallberg OK Eken 10:21
  73812   Bengt Karlsson Linköpings AIK 10:23
  77187   Bo Brånn Askersunds OK 10:25
  74063   Bernt Pettersson OK Kolmården 10:27
  73954   Ulf Andersson Finspångs SOK 10:29
  107600   Sune Lindell OK Hällen 10:31
  77204   Otto Holmdahl Linköpings OK 10:33
  71155   Bengt Karlsson Hammarkinds OK 10:35
  73722   Lennart Sjöberg OK Denseln 10:37
  105100   Leif Andersson OK Motala 10:39
  73836   Stig Bengtsson Motala AIF OL 10:41
  74084   Åke Tidman OK Kolmården 10:43
  73711   Bertil Ardell OK Roxen 10:45
  103889   Kent-Åke Ohlsson Finspångs SOK 10:47
  68315   Rune Fritz Linköpings OK 10:49
  73806   Olle Andersson Linköpings AIK 10:51
  69446   Kjell Hagström Linköpings OK 10:53
  400191   Jan-Olof Gust Katrineholms OK 10:55
  73694   Bengt Kleist Boxholm-Mjölby OL 10:57
  77189   Rune Kristoffersson Askersunds OK 10:59
  73821   Ove Berggården Linköpings AIK 11:01
  39386   Gösta Lindman Finspångs SOK 11:03
  73607   Bertil Engman IFK Norrköpings OK 11:05
  73712   Ellert Thunholm OK Roxen 11:07


H60    4680 meter    24 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  73545   Bengt Alm GOIF Tjalve 10:26
  73609   Bertil Wahlqvist IFK Norrköpings OK 10:28
  87840   Nils Sjödin GOIF Tjalve 10:30
  73717   Gunnar Carlsson OK Roxen 10:32
  96972   Stig Israelsson OK Tylöskog 10:34
  96020   Bo Andersson Matteus SI 10:36
  480440   Ewald Eriksson Tjällmo-Godegårds OK 10:38
  17957   Torbjörn Eklund OK Motala 10:40
  73642   Kjell Holmström Björkfors GOIF 10:42
  400243   Lennart Sturesson Linköpings OK 10:44
  71120   Curt Andersson OK Denseln 10:46
  81141   Arne Andersson OK Motala 10:48
  73393   Jan V Andersson GOIF Tjalve 10:50
  401531   Arne Berg Stjärnorps SK 10:52
  73882   Sievert Gustafsson Tjällmo-Godegårds OK 10:54
  73619   Lennart Pettersson Björkfors GOIF 10:56
  73819   Börje Ohlsson Linköpings AIK 10:58
  77203   Ulf Waldenfjord Linköpings OK 11:00
  73701   Thomas Kleist Boxholm-Mjölby OL 11:02
  483500   Leif Samor Tjällmo-Godegårds OK 11:04
  73759   Anders Sternö OK Roxen 11:06
  72697   Anders Sellgren Sigtuna OK 11:08
  300675   Göran Leffler Katrineholms OK 11:10
  79149   Uno Berg OK Motala 11:12


H55    5150 meter    23 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  480425   Per-Martin Gustavson Tjällmo-Godegårds OK 10:02
  73729   Bo Jernberg OK Roxen 10:05
  17459   Anders Montelius Boxholm-Mjölby OL 10:08
  74090   Runar Aldén OK Kolmården 10:11
  68131   Roland Fridh Linköpings OK 10:14
  73852   Arne Andersson OK Denseln 10:17
  483507   Roger Danielsson Linköpings OK 10:20
  73861   Nils-Erik Palm Motala AIF OL 10:23
  87842   Jan Svensson GOIF Tjalve 10:26
  72704   Lars-Olof Lundström Västerås SOK 10:29
  73395   Peter Hagström GOIF Tjalve 10:32
  74081   Ove Johansson OK Kolmården 10:35
  73732   Rune Ringsgård OK Roxen 10:38
  109493   Lars-Erik Henriksson Linköpings OK 10:41
  71147   Hans-Ove Eriksson Nyköpings OK 10:44
  73730   Anders Larsson OK Roxen 10:47
  71163   Torgny Faxén Linköpings OK 10:50
  87821   Lars Ström Tjällmo-Godegårds OK 10:53
  71087   Karl Göran Wahlström Almby IK 10:56
  84701   Håkan Gustafsson Boxholm-Mjölby OL 10:59
  73849   Tord Fransson Motala AIF OL 11:02
  73718   Christer Sandh OK Roxen 11:05
  109110   Peter Jakobsson Linköpings OK 11:08


H50    5660 meter    18 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  480411   Anders Åberg Tjällmo-Godegårds OK 09:58
  73621   Bengt-Ove Blomkvist Björkfors GOIF 10:01
  87838   Göran Blomberg GOIF Tjalve 10:04
  400039   Björn Tholén Stjärnorps SK 10:07
  400568   Pelle Skullman Linköpings OK 10:10
  480415   Sten Granath Tjällmo-Godegårds OK 10:13
  68134   Stephan Svensson Linköpings OK 10:16
  77186   Tomas Olausson Askersunds OK 10:19
  483801   Leif Hasselström Motala AIF OL 10:22
  77123   Jouni Hansen-Haug Askersunds OK 10:25
  97255   Pär Eriksson Linköpings OK 10:28
  480412   Håkan Åberg Tjällmo-Godegårds OK 10:31
  101926   Torgny Johansson OK Eken 10:34
  87839   Hans Ek GOIF Tjalve 10:37
  400465   Lennart Lundquist OK Nalle 10:40
  71610   Ole Pedersen Linköpings OK 10:43
  87731   Arne Irevall Tjällmo-Godegårds OK 10:46
  400091   Kjell Eriksson Stjärnorps SK 10:49


H45    6190 meter    17 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  69531   Tomas Karlsson OK Kolmården 10:30
  68205   Mats Backteman Linköpings OK 10:32
  480461   Staffan Runtegen Boxholm-Mjölby OL 10:34
  73582   Roger Engman Norrköpings AIS 10:36
  400052   Erik Bjärnlid Stjärnorps SK 10:40
  71151   Yngve Johansson Hagaby GoIF 10:42
  71089   Håkan Svensson Almby IK 10:44
  73841   Thomas Svensson Motala AIF OL 10:46
  69415   Jan-Erik Carlsson Boxholm-Mjölby OL 10:48
  74094   Robert Håkansson OK Kolmården 10:50
  72715   Stefan Westlin OK Måsen 10:52
  73958   Mats Rosander Finspångs SOK 10:54
  480413   Urban Åberg Tjällmo-Godegårds OK 10:56
  73521   Tommy Eriksson GOIF Tjalve 10:58
  74040   Bengt Schwartz OK Kolmården 11:00
  72720   Alf Huhta OK Måsen 11:02
  61906   Tommy Patriksson Kisa SK 11:04


H40    6190 meter    16 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  69230   Bengt Grewin Frölunda OL 09:56
  71198   Fredrik Nilsson KFUM Örebro OK 09:58
  400047   Anders Berg Linköpings OK 10:00
  73877   Magnus Allard Tjällmo-Godegårds OK 10:02
  400778   Thomas Rimhagen Linköpings OK 10:06
  72717   Magnus Freij OK Måsen 10:08
  73560   Magnus Nygren Skogspojkarnas OK 10:10
  73740   Christer Nilsson OK Denseln 10:12
  73737   Mats B Eriksson OK Roxen 10:14
  87774   Peter Lindebring OK Denseln 10:16
  71103   Eric Karlsson OK 64 Torpa 10:18
  96103   Jonas Karlsson OK Tylöskog 10:20
  68180   Anders Tosteberg Linköpings OK 10:22
  73761   Leif Eriksson OK Roxen 10:24
  72725   Johan Hammarström OK Måsen 10:26
  71681   Kenneth Svensson Finspångs SOK 10:28


H35    6830 meter    14 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  73702   Erik Helander OK Roxen 10:04
  71196   Ari Hyvönen KFUM Örebro OK 10:07
  72711   Hans Ax OK Eken 10:10
  69522   Per Johansson Motala AIF OL 10:13
  72729   Ingemar Magnusson OK Måsen 10:16
  74020   Mikael Westerberg OK Kolmården 10:19
  69577   Fredrik Jönsson Motala AIF OL 10:25
  107577   Jonas Pettersson OK Tisaren 10:28
  60117   Torbjörn Andersson OK Motala 10:31
  68209   Henrik Marmelid OK Roxen 10:34
  68207   Anders Svensk Linköpings OK 10:37
  73829   Peter Bergstrand Motala AIF OL 10:40
  72696   Håkan Blomkvist Sisu Forshaga SK 10:46
  73670   Urban Andersson Boxholm-Mjölby OL 10:49


H21    7880 meter    19 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  72689   Magnus Källming OK Tyr 10:06
  72691   Jonas Källming SOK Aneby 10:09
  48737   Kalle Björkman Arboga OK 10:12
  488718   Christian Enberg Linköpings OK 10:15
  96023   Marcus Andersson Matteus SI 10:18
  18275   James Melander Tjällmo-Godegårds OK 10:21
  73851   Mats R Johansson Motala AIF OL 10:24
  74092   Magnus Svensson OK Kolmården 10:27
  73741   Björn Carlsson OK Roxen 10:30
  73827   Emil Berger Motala AIF OL 10:33
  483505   Ronnie Samor Tjällmo-Godegårds OK 10:36
  68030   Jonas Svernestam Linköpings OK 10:39
  73706   David Carlsson OK Roxen 10:42
  72709   Erik Martinsson OK Tranan 10:45
  480428   Thorbjörn Gustafsson Tjällmo-Godegårds OK 10:48
  73703   Erik Sandh OK Roxen 10:51
  20751   Magnus B Johansson Linköpings OK 10:54
  480435   Andreas Carlqvist Tjällmo-Godegårds OK 10:57
  103895   Jacob Westerberg Finspångs SOK 11:00


H18    6830 meter    2 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  87818   Vidar Sjögren Tjällmo-Godegårds OK 10:01
  95365   Joakim Tosteberg Linköpings OK 10:04


H16    5140 meter    19 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
165 95359   Ola Almén Linköpings OK 10:03
166 71146   Mats Ernfridsson OK 64 Torpa 10:06
167 87819   Johan Sjögren Tjällmo-Godegårds OK 10:09
168     Vakant Vakant 10:12
169 480430   Tobias Augustsson Tjällmo-Godegårds OK 10:15
170     Vakant Vakant 10:18
171 95364   Henrik Tosteberg Linköpings OK 10:21
172 39398   Eric Rosander Finspångs SOK 10:24
173     Vakant Vakant 10:27
174 74025   Linus Persson OK Kolmården 10:30
175 72726   Emil Hammarström OK Måsen 10:33
176 84460   Christian Törnmarck Askersunds OK 10:36
177     Vakant Vakant 10:39
178 72452   Anton Karlsson Finspångs SOK 10:42
179 72732   Christoffer Johansson OK Måsen 10:45
180 73676   Albin Eriksson Boxholm-Mjölby OL 10:48
181     Vakant Vakant 10:51
182 72731   Oliver Freij OK Måsen 10:54
183 97190   Peter Eriksson Linköpings OK 10:57


H14    4070 meter    21 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  73880   Martin Carlsson Tjällmo-Godegårds OK 10:00
  97381   Robin Wassberger Linköpings OK 10:03
  71123   David Karlsson OK 64 Torpa 10:06
      Vakant Vakant 10:09
  488717   Martin Allard Tjällmo-Godegårds OK 10:12
  69605   Oskar Höglund Motala AIF OL 10:15
  18185   Fredrik Levin/Bjärnlid Stjärnorps SK 10:18
  72894   Pontus Andersson OK Denseln 10:21
      Vakant Vakant 10:24
  71683   Oskar Svensson Finspångs SOK 10:27
      Vakant Vakant 10:30
  488700   Johan Allard Tjällmo-Godegårds OK 10:33
  71142   Oskar Larsson OK 64 Torpa 10:36
  69533   Måns Bränneby OK Kolmården 10:39
  72922   Elias Andersson OK Denseln 10:42
      Vakant Vakant 10:45
  69606   Gustav Åhrén Motala AIF OL 10:48
  71245   Andreas Lindgren Linköpings OK 10:51
      Vakant Vakant 10:54
  73831   Victor Bergstrand Motala AIF OL 10:57
  71140   Petter Samuelsson OK 64 Torpa 11:00


H12    3080 meter    16 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  72690   Klas Järvstråt Trollhättans SOK 10:40
  101930   Robert Asph OK Eken 10:42
  69588   Karl Åhrén Motala AIF OL 10:44
      Vakant Vakant 10:46
  84459   Anders Hansen-Haug Askersunds OK 10:48
  71206   Philip Ekman Linköpings OK 10:50
      Vakant Vakant 10:52
  488715   Oscar Allard Tjällmo-Godegårds OK 10:54
      Vakant Vakant 10:56
  104508   Jonas Lundgren Linköpings OK 10:58
  71085   Mårten Borell Boxholm-Mjölby OL 11:00
  104684   Erik Sköld Linköpings OK 11:02
      Vakant Vakant 11:04
  69587   Erik Hallros Motala AIF OL 11:06
      Vakant Vakant 11:08
  71141   Viktor Segersson OK 64 Torpa 11:10


H10    2690 meter    15 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  18178   Niklas Levin-Bjärnlid Stjärnorps SK 10:42
  69418   Niklas Carlsson Boxholm-Mjölby OL 10:44
      Vakant Vakant 10:46
  69584   Erik Guldbrand Motala AIF OL 10:48
      Vakant Vakant 10:50
  72701   Markus Wallin OK Roxen 10:52
  73994   Henrik Håkansson OK Kolmården 10:54
      Vakant Vakant 10:56
  69609   Per Hallros Motala AIF OL 10:58
      Vakant Vakant 11:00
  104685   Johan Sköld Linköpings OK 11:02
  18183   Johan Levin-Bjärnlid Stjärnorps SK 11:04
      Vakant Vakant 11:06
  71262   Sven Engström Linköpings OK 11:08
  29653   Emil Thellsen OK Roxen 11:10


D75    2720 meter    5 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  39392   Britt Ardmar Finspångs SOK 10:25
  71190   Ester Holgersson Jönköpings OK 10:27
  103894   Birgit Larsson Finspångs SOK 10:29
  73587   Astrid Andersson Norrköpings AIS 10:31
  39393   Margit Larsson Finspångs SOK 10:33


D70    2720 meter    7 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  69847   Gerd Walfridsson SOK Aneby 09:59
  400622   Els-Marie Lundkvist OK Nalle 10:01
  73809   Jonna Engblom Linköpings AIK 10:03
  61709   Mona Åkerman Motala AIF OL 10:05
  87826   Berit Lundgren Mjölby OK 10:07
  73815   Gunnel Nilsson Linköpings AIK 10:09
  71199   Gunvor Hammer Laxå OK 10:11


D65    3140 meter    3 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  400632   Siv Larsson Katrineholms OK 10:01
  74007   Karin Renberg OK Kolmården 10:04
  105098   Ann-Cathrine Sundqvist OK Motala 10:07


D60    3610 meter    5 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  401565   Eva Lindgren Linköpings OK 10:37
  73956   Carina Lindman Finspångs SOK 10:39
  105101   Chatarina Andersson OK Motala 10:41
  87846   Margareta Tidman OK Kolmården 10:43
  73837   Kerstin Bengtsson Motala AIF OL 10:45


D55    3610 meter    5 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  73651   Inger Pettersson Björkfors GOIF 10:29
  72698   Marianne Sellgren Sigtuna OK 10:31
  74089   Britt-Marie Aldén OK Kolmården 10:33
  61901   Kerstin Eriksson Kisa SK 10:35
  480426   Barbro Gustavson Tjällmo-Godegårds OK 10:37


D50    3610 meter    14 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  483803   Karin Axelsson Finspångs SOK 09:59
  73751   Barbro Frelin OK Roxen 10:01
  68130   Marie Svernestam Linköpings OK 10:03
  72721   Irene Gustafsson OK Måsen 10:05
  72705   Ingrid Lundström Västerås SOK 10:07
  103885   Monica Ohlsson Finspångs SOK 10:09
  17614   Lena Johansson Skogspojkarnas OK 10:11
  73396   Gerd Hagström GOIF Tjalve 10:13
  74055   Maria Nordvall OK Kolmården 10:15
  72718   Titti Bergendahl OK Måsen 10:17
  73968   Eva-Britt Hultquist Finspångs SOK 10:19
  68029   Ulla Kjell Linköpings OK 10:21
  73750   Kerstin Boberg OK Roxen 10:23
  74057   Carin Andersson OK Denseln 10:25


D45    4280 meter    9 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  73579   Inger Johansson Norrköpings AIS 10:02
  68206   Karin Backteman Linköpings OK 10:05
  73957   Lena Rosander Finspångs SOK 10:08
  71145   Karin Ernfridsson OK 64 Torpa 10:11
  73775   Catharina Forsén OK Denseln 10:14
  18078   Hilde Mollén Norrköpings AIS 10:17
  74053   Gudrun Ivarsson OK Denseln 10:20
  61745   Ann-Sofie Svensson Linköpings OK 10:23
  72739   Barbro Isaksson OK Tisaren 10:26


D40    4450 meter    6 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  61742   Karin Skullman Vimmerby OK 10:05
  69351   Ingrid Svensson Finspångs SOK 10:07
  71265   Gitte Engström Linköpings OK 10:09
  69608   Anna Åhrén Motala AIF OL 10:11
  71611   Åsa Lindgren Linköpings OK 10:13
  72727   Pirkko Hammarström OK Måsen 10:15


D35    4680 meter    8 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  17453   Bodil Molin Boxholm-Mjölby OL 10:10
  74021   Sofia Westerberg OK Kolmården 10:12
  72713   Maria Wallström OK Måsen 10:14
  96026   Annica Berggren Matteus SI 10:16
  84706   Maria Pettersson Boxholm-Mjölby OL 10:18
  73581   Marie Andersson Norrköpings AIS 10:20
  109106   Annika Ivarsson Linköpings OK 10:22
  103882   Lena Lindman Finspångs SOK 10:24


D21    5200 meter    8 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  480419   Stina Åberg Tjällmo-Godegårds OK 10:24
  17454   Elin Gustafsson IK Hakarpspojkarna 10:27
  73864   Johanna Pettersson OK Denseln 10:30
  73838   Lisa Korall Motala AIF OL 10:33
  72706   Charlotte Lundström Västerås SOK 10:36
  17928   Sara Johansson Motala AIF OL 10:39
  73999   Maria Broström OK Denseln 10:42
  69430   Jenny Sidner OK Roxen 10:45


D18    4680 meter    3 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  74041   Sofie Schwartz OK Kolmården 10:02
  71125   Sara Larsson OK 64 Torpa 10:05
  73779   Catrin Pettersson OK Denseln 10:08


D16    4320 meter    16 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
141 73847   Sofia Fransson Motala AIF OL 10:20
142     Vakant Vakant 10:23
143 73635   Carolin Svensson Björkfors GOIF 10:26
144     Vakant Vakant 10:29
145 69578   Åsa Axén Motala AIF OL 10:32
146 73910   Veronica Lindebring OK Denseln 10:35
147 72948   Ida Lindkvist OK Denseln 10:38
148 72712   Karin Karlsson OK Hällen 10:41
149 72714   Annie Westlin OK Måsen 10:44
150 69339   Louise Carlsson Boxholm-Mjölby OL 10:47
151 480260   Emma Backteman Linköpings OK 10:50
152 84381   Britta Norén Boxholm-Mjölby OL 10:53
154 72730   Ida Rosén OK Måsen 10:59
155 73644   Amanda Wassberger Björkfors GOIF 11:02
156 480380   Katarina Mollén Norrköpings AIS 11:05
157 71191   Sara Tibell Linköpings OK 11:08


D14    3650 meter    21 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  101929   Tina Asph OK Eken 10:08
  74095   Anna Håkansson OK Kolmården 10:11
  109108   Lisa Israelsson Tjällmo-Godegårds OK 10:14
      Vakant Vakant 10:17
  97035   Frida Karlsson Linköpings OK 10:20
  74003   Linnéa Netz OK Kolmården 10:23
  95358   Annika Ledskog Linköpings OK 10:26
  73630   Sofie Svensson Björkfors GOIF 10:29
      Vakant Vakant 10:32
  400043   Hanna Berg Linköpings OK 10:35
  74011   Lina Persson OK Kolmården 10:38
      Vakant Vakant 10:41
  72728   Kajsa Hammarström OK Måsen 10:44
  73679   Nilla Eriksson Boxholm-Mjölby OL 10:47
      Vakant Vakant 10:50
  74006   Isabella Netz OK Kolmården 10:53
  400056   Sofie Harrius Stjärnorps SK 10:56
  39396   Carin Rosander Finspångs SOK 10:59
  400011   Sofie Axeen Stjärnorps SK 11:02
  69532   Linn Bränneby OK Kolmården 11:05
      Vakant Vakant 11:08


D12    3080 meter    20 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  72734   Therese Huhta OK Måsen 10:02
  73949   Karin Svensson Finspångs SOK 10:04
  87820   Karin Sjögren Tjällmo-Godegårds OK 10:06
      Vakant Vakant 10:08
  72719   Emma Freij OK Måsen 10:10
  73879   Jessica Augustsson Tjällmo-Godegårds OK 10:12
  73870   Frida Bergstrand Motala AIF OL 10:14
      Vakant Vakant 10:16
  72733   Beatrice Huhta OK Måsen 10:18
  483802   Amanda Thellsen OK Roxen 10:20
  97321   Julia Almén Linköpings OK 10:22
      Vakant Vakant 10:24
  97332   Josefina Almén Linköpings OK 10:26
  73570   Karolina Nygren Skogspojkarnas OK 10:28
      Vakant Vakant 10:30
  73930   Maria Söderberg Hällestads OK 10:32
  73893   Linda Lindkvist OK Denseln 10:34
  97248   Linnéa Faxén Linköpings OK 10:36
  71121   Emma Karlsson OK 64 Torpa 10:38
  72693   Anna Wehlin Södertälje-Nykvar 10:40


D10    2690 meter    12 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  73844   Emma Irewall Motala AIF OL 10:20
  71589   Ylva Ek Linköpings OK 10:22
  68309   Fanny Asketun OK Roxen 10:24
      Vakant Vakant 10:26
  18125   Amanda Nygren Skogspojkarnas OK 10:28
  72724   Sara Magnusson OK Måsen 10:30
      Vakant Vakant 10:32
  71212   Marit Faxén Linköpings OK 10:34
      Vakant Vakant 10:36
  72722   Tina Samuelsson OK Måsen 10:38
      Vakant Vakant 10:40
  74019   Ebba Westerberg OK Kolmården 10:42


U4    3650 meter    6 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  69586   Johan Melén Motala AIF OL 10:01
      Vakant Vakant 10:03
  69523   Marcus Simmerud Motala AIF OL 10:05
      Vakant Vakant 10:07
  69607   Johan Kjellander Motala AIF OL 10:09
      Vakant Vakant 10:11


U3    3080 meter    4 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
      Vakant Vakant 10:00
      Vakant Vakant 10:02
  73929   Emma Söderberg Hällestads OK 10:04
      Vakant Vakant 10:06


U2    2690 meter    10 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  73907   Linn Östlund-Asklöf Tjällmo-Godegårds OK 10:00
      Vakant Vakant 10:02
  69585   Oskar Åhrén Motala AIF OL 10:04
      Vakant Vakant 10:06
  73842   Andreas Haakenstad Motala AIF OL 10:08
  71264   Stina Gustås Linköpings OK 10:10
  71154   Elin Rimhagen Linköpings OK 10:12
      Vakant Vakant 10:14
  73869   Thure Myrhede Motala AIF OL 10:16
  73848   Sofie Schön Motala AIF OL 10:18


INSK    2690 meter    2 anmälda    Start1    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  73906   Sofia Östlund-ASKLÖF Tjällmo-Godegårds OK 10:00
  72723   Jonathan Sierilä OK Måsen 10:01


Skapad 2005-09-22 21:28:42 med OLA version 3.4.0