RESULTATLISTA

KORT DM

KLASSVAL
H75 | H70 | H65 | H60 | H55 | H50 | H45 | H40 | H35 | H21
H75                         2050 meter
   1 RUNE GUSTAVSSON         FINSPÅNGS AIK            25.30
   2 RUNE HARALDSSON         NORRKÖPINGS AIS          26.42
   3 HARRY WALLERING         OK DENSELN               26.51
   4 LENNART SAMUELSSON      HÄLLESTADS OK            28.28
   5 OLE TVETE               LINKÖPINGS AIK           28.49
   6 ÅKE SVENSSON            MJÖLBY OK                29.31
   7 BÖRJE ENGSTRÖM          LINKÖPINGS OK            33.08
   8 KARL-ÅKE WERNELIUS      MATTEUS SI               33.14
   9 ERIK STRÖMBERG          REGNA IF                 33.40
  10 ROLF SKÄRBY             KISA SK                  33.42
  11 GUNNAR KARLSSON         MOTALA AIF OL            33.51
  12 BERTIL ERIKSSON         NORRKÖPINGS AIS          34.52
  13 STIG NYSTRÖM            MOTALA AIF OL            36.33
  14 ERIK LARSSON            KISA SK                  39.45
  15 HARRY FERDINANDSON      LINKÖPINGS OK            43.32
  16 HENRY WRIGHED           MOTALA AIF OL            44.14
  17 INGVAR BJÖRKMAN         MOTALA AIF OL            49.09
     RUNE ERIXON             FINSPÅNGS AIK           EJ STA

            TÄVLINGSMÄRKE I GULD   T.O.M. PLAC. 5
            TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 13
            TÄVLINGSMÄRKE I BRONS  T.O.M. PLAC. 13
TILL KLASSVAL
H70                         2050 meter
   1 WILLY HANSSON           MJÖLBY OK                26.44
   2 ALLAN BENGTSSON         OK EKEN                  26.52
   3 HOLGER ARONSSON         OK DENSELN               27.35
   4 STURE THÖRNESJÖ         LINKÖPINGS OK            28.26
   5 VIVE SUNDBERG           LINKÖPINGS OK            28.55
   6 ÅKE GABRIELSSON         NORRKÖPINGS AIS          29.16
   7 OLLE ARDELL             OK DENSELN               30.34
   8 ÅKE CEDERIN             OK MOTALA                30.44
   9 BENGT BJÖREMAN          OK DENSELN               31.04
  10 BERTIL OHLSON           GOIF TJALVE              31.54
  11 MARGEN ADOLFSSON        BJÖRKFORS GOIF           32.30
  12 KARL-EINAR ALMEN        LINKÖPINGS OK            33.20
  13 INGVAR LUNDGREN         MJÖLBY OK                33.27
  14 NILS ANDERSSON          LINKÖPINGS OK            33.59
  15 RUNE KARLSSON           LINKÖPINGS OK            34.19
  16 NILS LARSSON            GOIF TJALVE              35.35
  17 ARNE DANIELSSON         LINKÖPINGS OK            36.21
  18 STIG ANDERSSON          MOTALA AIF OL            37.22
     BIRGER PETTERSSON       HAMMARKINDS OK          EJ STA
     PER GUSTAFSSON          IFK LINKÖPING           EJ STA

            TÄVLINGSMÄRKE I GULD   T.O.M. PLAC. 6
            TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 18
            TÄVLINGSMÄRKE I BRONS  T.O.M. PLAC. 18
TILL KLASSVAL
H65                         2130 meter
   1 NILS-ERIK ÅBERG         TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     18.44
   2 ERIK SVENSSON           FINSPÅNGS AIK            20.56
   3 LARS BERGGREN           MATTEUS SI               21.03
   4 KARL ANDERSSON          LINKÖPINGS OK            21.43
   5 RAMON BERGER            MOTALA AIF OL            21.49
   6 BENGT JOHANSSON         MOTALA AIF OL            22.36
   7 PER-JOHAN PERSSON       LINKÖPINGS OK            23.00
   8 KARL MAGNUS PEURELL     NORRKÖPINGS AIS          23.02
   9 ROLF FRIDSTRÖM          FINSPÅNGS AIK            23.28
  10 TOR ANDERSSON           NORRKÖPINGS AIS          23.40
  11 SVEN-GUNNAR SUNDQVIST   OK MOTALA                24.36
  12 GÖRAN DJURSTEDT         KISA SK                  24.51
  13 KARL ÅKERMAN            MOTALA AIF OL            26.31
  14 RUBERT ENGBLOM          LINKÖPINGS AIK           26.32
  15 EDOR VIKLUND            MJÖLBY OK                29.25
  16 LARS ERIK REDIN         ÖDESHÖGS SKIDKLUBB       32.40
  17 EVERT GUSTAVSSON        FINSPÅNGS AIK            33.18
  18 LENNART ÖSTLUND         MJÖLBY OK                34.17
  19 ÅKE FRISK               OK DENSELN               36.06
  20 SUNE JOHANSSON          LINKÖPINGS OK            37.12
     ERIK ENGSTRÖM           FINSPÅNGS AIK           EJ STA
     GUNNAR NORDSTRÖM        IFK LINKÖPING           EJ STA
     RUNE ARDELL             OK DENSELN              EJ STA

            TÄVLINGSMÄRKE I GULD   T.O.M. PLAC. 2
            TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 14
            TÄVLINGSMÄRKE I BRONS  T.O.M. PLAC. 14
TILL KLASSVAL
H60                         2240 meter
   1 BENGT KLEIST            BOXHOLM-MJÖLBY OL        17.43
   2 BERNT PETTERSSON        OK KOLMÅRDEN             18.55
   3 GÖRAN HEKTOR            LINKÖPINGS OK            19.58
   4 SVEN NILSSON            GOIF TJALVE              20.23
   5 CARLERIC THIGER         MJÖLBY OK                20.49
   6 OLA KLEIST              BOXHOLM-MJÖLBY OL        21.25
   7 OTTO HOLMDAHL           LINKÖPINGS OK            21.26
   8 ÅKE TIDMAN              OK KOLMÅRDEN             21.39
   9 SVEN-ERIK ANDERSSON     NORRKÖPINGS AIS          21.59
  10 BERTIL SKAGERSTRÖM      OK DENSELN               22.00
  11 MAGNUS ANDERSSON        OK KOLMÅRDEN             22.02
  12 ROLAND TRÄFF            NORRKÖPINGS AIS          22.17
  13 ANTS AARNA              LINKÖPINGS AIK           22.47
  14 RUNE FRITZ              LINKÖPINGS OK            22.53
  15 OVE BERGGÅRDEN          LINKÖPINGS AIK           23.28
  16 HOLGER PERSSON          OK EKEN                  23.38
  17 OLLE JOHNSSON           SKOGSPOJKARNAS OK        23.56
  18 SVEN E JONSSON          IFK LINKÖPING            24.57
  19 FRED CARLSSON           BOXHOLM-MJÖLBY OL        25.40
  20 ULF ANDERSSON           FINSPÅNGS AIK            25.53
  21 ERIK ANDERSSON          LINKÖPINGS OK            38.01
  22 HANS LINDSTRÖM          OK DENSELN              122.71
     GÖRAN AXELSSON          GOIF TJALVE             EJ STA
     ELVING ANDERSSON        NORRKÖPINGS AIS         EJ STA
     FOLKE JELKVALL          NORRKÖPINGS AIS         EJ STA
     EVERT ELGEFJORD         OK KOLMÅRDEN            EJ STA

            TÄVLINGSMÄRKE I GULD   T.O.M. PLAC. 3
            TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 19
            TÄVLINGSMÄRKE I BRONS  T.O.M. PLAC. 19
TILL KLASSVAL
H55                         3030 meter
   1 ARNE BERG               LINKÖPINGS OK            23.33
   2 BERTIL ENGMAN           IFK NORRKÖPING           27.17
   3 LARS PERSSON            FINSPÅNGS AIK            27.26
   4 ARNE ANDERSSON          OK MOTALA                27.51
   5 TORD GUSTAVSSON         OK KOLMÅRDEN             28.24
   6 KJELL HOLMSTRÖM         BJÖRKFORS GOIF           28.31
   7 GÖSTA LINDMAN           FINSPÅNGS AIK            29.13
   8 SVEN HOLGERSSON         OK KOLMÅRDEN             29.36
   9 TRYGGVE JOHANSSON       IFK NORRKÖPING           29.37
  10 LENNART STURESSON       LINKÖPINGS OK            29.45
  11 TORE KARLSSON           TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     30.21
  12 ALF MATTSSON            FINSPÅNGS AIK            30.37
  13 BERTIL WAHLQVIST        IFK NORRKÖPING           30.43
  14 PER-INGE SVENSSON       OK EKEN                  30.55
  15 KJELL HAGSTRÖM          LINKÖPINGS OK            31.01
  16 OVE PETTERSSON          OK MOTALA                31.20
  17 KENT-ÅKE OHLSSON        FINSPÅNGS AIK            32.32
  18 EWALD ERIKSSON          TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     32.47
  19 LARS-ERIK LAGERSTRÖM    IFK LINKÖPING            33.00
  20 ULF WALDENFJORD         LINKÖPINGS OK            33.15
  21 OLLE ANDERSSON          LINKÖPINGS AIK           34.01
  22 LENNART SJÖBERG         OK DENSELN               34.21
  23 GÖRAN MOQVIST           OK KOLMÅRDEN             34.47
  24 BERTIL ARDELL           IFK LINKÖPING            35.21
  25 CLAES-OWE SWÄRDH        LINKÖPINGS OK            35.41
  26 ARNE NILSSON            OK-64 TORPA              36.05
  27 BENGT KARLSSON          HAMMARKINDS OK           37.53
  28 RONNY PERSSON           FINSPÅNGS AIK            38.27
  29 ELLERT THUNHOLM         IFK LINKÖPING            38.47
  30 LEIF RIPSKOG            SKOGSPOJKARNAS OK        39.30
  31 LEIF ANDERSSON          OK MOTALA                43.21
  32 KERRY KEMPE             LINKÖPINGS OK            49.23
     NILS SJÖDIN             GOIF TJALVE             UTGÅTT
     TORBJÖRN EKLUND         OK MOTALA               UTGÅTT
     LENNART HAFFENBERG      NORRKÖPINGS AIS         EJ STA
     ARNE HULTQVIST          OK DENSELN              EJ STA
     TOMMY PERSSON           OK KOLMÅRDEN            EJ STA
     BO SÖDERBERG            IFK NORRKÖPING          EJ STA

            TÄVLINGSMÄRKE I GULD   T.O.M. PLAC. 1
            TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 20
            TÄVLINGSMÄRKE I BRONS  T.O.M. PLAC. 25
TILL KLASSVAL
H50                         3190 meter
   1 BJÖRN AXELSSON          FINSPÅNGS AIK            19.08
   2 HÅKAN GUSTAFSSON        BOXHOLM-MJÖLBY OL        21.26
   3 INGEMAR LÖFQVIST        LINKÖPINGS OK            23.03
   4 ANDERS MONTELIUS        BOXHOLM-MJÖLBY OL        24.24
   5 BÖRJE ERIKSSON          REGNA IF                 24.52

   6 ÅKE HANSSON             GOIF TJALVE              24.54
   7 RUNAR ALDÉN             OK KOLMÅRDEN             25.11
   8 PER-MARTIN GUSTAVSON    TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     25.34
   9 BO JERNBERG             IFK LINKÖPING            25.37
  10 CHRISTER SANDH          IFK LINKÖPING            26.07
  11 THOMAS KLEIST           BOXHOLM-MJÖLBY OL        26.24
  12 BERNT SVENSSON          OK KOLM&A>



Transfer interrupted!

CHRISTER JOHANSSON OK MOTALA 27.09   14 JERRY MARTINSSON OK MOTALA 27.11   15 BO ANDERSSON MATTEUS SI 27.16   16 KJELL HOLM BJÖRKFORS GOIF 27.22   17 BJÖRN ENGVALL OK KOLMÅRDEN 27.25   18 CLAES MARTINSSON FINSPÅNGS AIK 27.30   19 RUNE RINGSGÅRD IFK LINKÖPING 27.34   20 JAN ANDERSSON GOIF TJALVE 28.03   21 LEIF BERGGREN NORRKÖPINGS AIS 28.24   22 BJÖRN WISSTING OK MOTALA 28.31   23 HANS ENGSTRÖM FINSPÅNGS AIK 28.41   24 SIVERT GUSTAVSSON TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK 28.44   25 CLAUS PETERSEN OK MOTALA 29.05   26 BENGT ALM GOIF TJALVE 29.23   27 PETER HAGSTRÖM GOIF TJALVE 30.52   28 ARNE ANDERSSON OK DENSELN 30.54   29 LARS CARLSSON FINSPÅNGS AIK 30.56   30 LEIF SAMOR TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK 31.07   31 HANS ERIKSSON STJÄRNORPS SK 32.17   32 BO ANDERSSON HÄLLESTADS OK 32.24   33 LARS-ERIK HENRIKSSON LINKÖPINGS OK 32.36   34 NILS-ERIK PALM MOTALA AIF OL 33.09   35 ROLF-INGE KARLSSON BOXHOLM-MJÖLBY OL 35.51   36 RONNY SVENSSON OK MOTALA 36.14   37 JAN SVENSSON GOIF TJALVE 37.19   38 NILS-MAGNUS NILSSON LINKÖPINGS OK 37.29   39 INGEMAR MAGNUSSON BOXHOLM-MJÖLBY OL 45.47   40 LARS EKHOLM BJÖRKFORS GOIF 54.02   41 BO GÖRANSSON IFK NORRKÖPING 55.02   ROGER DANIELSSON LINKÖPINGS OK UTGÅTT   LENNART PETTERSSON BJÖRKFORS GOIF EJ STA   BENGT ERIKSSON REGNA IF EJ STA   GUNNAR CARLSSON IFK LINKÖPING EJ STA   SVEN-ERIK WESTMAN OK DENSELN EJ STA TÄVLINGSMÄRKE I GULD T.O.M. PLAC. 2 TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 19 TÄVLINGSMÄRKE I BRONS T.O.M. PLAC. 26 TILL KLASSVAL
H45                         3850 meter
   1 ANDERS ÅBERG            TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     26.03
   2 PÄR ERIKSSON            OK EKEN                  26.24
   3 ROLF AXELSSON           TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     27.01
   4 GÖRAN BLOMBERG          GOIF TJALVE              27.15
   5 GÖRAN JOHANSSON         FINSPÅNGS AIK            27.22
   6 HÅKAN ÅBERG             TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     28.22
   7 PELLE SKULLMAN          OK KOLMÅRDEN             29.37
   8 LARS ÖSTLIN             LINKÖPINGS OK            29.46
   9 ANDERS LARSSON          IFK LINKÖPING            31.17
  10 MAGNUS WRETMAN          IFK LINKÖPING            31.24
  11 JAN-ERIK LUNDQVIST      OK EKEN                  31.48
  12 HANS PERSSON            MATTEUS SI               33.05
  13 ANDERS BLOMQVIST        LINKÖPINGS OK            33.36
  14 TORGNY JOHANSSON        OK EKEN                  34.54
  15 PER A KARLSSON          BOXHOLM-MJÖLBY OL        35.18
  16 STEN GRANATH            TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     37.18
  17 HÅKAN TENGVALL          BOXHOLM-MJÖLBY OL        37.24
  18 ANDERS KJELL            LINKÖPINGS OK            38.21
  19 ANDERS HALLBERG         STJÄRNORPS SK            38.28
  20 ROGER STIGSSON          LINKÖPINGS OK            38.42
  21 ROLAND FRIDH            LINKÖPINGS OK            38.47
  22 GÖRAN SVÄRD             NORRKÖPINGS AIS          38.48
  23 ROBERT HANANEN          STJÄRNORPS SK            39.47
  24 ERKKI TUOMI             SKOGSPOJKARNAS OK        40.25
  25 SÖREN LARSSON           TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     40.36
  26 GÖRAN LAGERHOLM         LINKÖPINGS OK            41.14
  27 LARS ANDERSSON          IFK LINKÖPING            42.41
  28 LARS NILSSON            OK KOLMÅRDEN             42.46
  29 STIG GRANATH            TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     43.32
  30 KJELL ERIKSSON          STJÄRNORPS SK            47.10
  31 LARS STRÖM              TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     49.40
  32 TORD FRANSSON           MOTALA AIF OL            49.56
  33 RONNY NILSSON           BOXHOLM-MJÖLBY OL        50.38
  34 JOHNNY LINDGREN         HAMMARKINDS OK           51.58
  35 ROLF HAMMARLUND         MOTALA AIF OL            54.04
  36 GÖRAN WALLENTINSSON     OK DENSELN               56.07
  37 BENGT ADAMSSON          TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     56.50
  38 KARL-ERIK SAMUELSSON    STJÄRNORPS SK            67.39
     YNGVE PETTERSSON        LINKÖPINGS OK           UTGÅTT
     LARS JOSEFSSON          FINSPÅNGS AIK           EJ STA
     LEIF ANDERSSON          OK KOLMÅRDEN            EJ STA
     OVE JOHANSSON           OK KOLMÅRDEN            EJ STA

            TÄVLINGSMÄRKE I GULD   T.O.M. PLAC. 8
            TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 17
            TÄVLINGSMÄRKE I BRONS  T.O.M. PLAC. 25
TILL KLASSVAL
H40                         3910 meter
   1 PER-INGE JOHANSSON      NORRKÖPINGS AIS          25.08
   2 URBAN ÅBERG             TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     25.46
   3 MATS ROSANDER           FINSPÅNGS AIK            27.47
   4 JARI NYQVIST            FINSPÅNGS AIK            28.01
   5 BENGT SCHWARTZ          OK KOLMÅRDEN             28.25
   6 PER JOHANSSON           LINKÖPINGS OK            29.13
   7 TOMMY ERIKSSON          GOIF TJALVE              29.42
   8 CHRISTER LARSSON        FINSPÅNGS AIK            30.15
   9 ANDERS RÖRBY            MOTALA AIF OL            30.45
  10 LEIF PETTERSSON         TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     30.57
  11 FOLKE CLAESSON          TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     30.58
  12 CARL NÖJD               NORRKÖPINGS AIS          31.18
  13 CHRISTER FRANSSON       MOTALA AIF OL            31.24
  14 BJÖRN THOLÉN            STJÄRNORPS SK            31.31
  15 STAFFAN RUNTEGEN        BOXHOLM-MJÖLBY OL        31.41
  16 ROLAND TENGVALL         BOXHOLM-MJÖLBY OL        31.54
  17 KENTH EDIN              BOXHOLM-MJÖLBY OL        32.40
  18 LARS HERTIL             OK DENSELN               32.48
  19 JAN-ANDERS GREDESKOG    TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     33.42
  20 ROGER KARLSSON          OK KOLMÅRDEN             34.37
  21 TOMMY TÖRNDAHL          MATTEUS SI               35.48
  22 ROLF NORIN              TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     36.02
  23 TOMAS GRYBÄCK           TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     36.37
  24 ARNE IREVALL            TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     37.36
  25 RAIMO PÄLVÄRINNE        LINKÖPINGS OK            39.52
  26 KRISTER LUNDBLAD        HAMMARKINDS OK           40.23
  27 TOMAS VÅNGELL           LINKÖPINGS OK            41.22
  28 HÅKAN SVENSSON          OK KOLMÅRDEN             43.38
  29 OLE PEDERSEN            LINKÖPINGS OK            51.30
     HÅKAN KREPPER           GOIF TJALVE             FELSTÄ
     KENNETH KROOK           NORRKÖPINGS AIS         EJ STA

            TÄVLINGSMÄRKE I GULD   T.O.M. PLAC. 5
            TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 23
            TÄVLINGSMÄRKE I BRONS  T.O.M. PLAC. 24
TILL KLASSVAL
H35                         3910 meter
   1 PER SVENSSON            FINSPÅNGS AIK            23.13
   2 JAN BERGGREN            OK DENSELN               24.49
   3 CONNY BRUHN             BOXHOLM-MJÖLBY OL        32.59
   4 PETER ERICSSON          OK DENSELN               33.22
   5 BERTO LANDBERG          IFK NORRKÖPING           33.49
   6 CHRISTER KARLSSON       BOXHOLM-MJÖLBY OL        39.50
   7 JÖRGEN GUSTAVSSON       GOIF TJALVE              69.53
     LARS ALMÉN              LINKÖPINGS OK           EJ STA
     LASSE BOHLIN            OK EKEN                 EJ STA
     ANDERS GRUNDSTRÖM       HÄLLESTADS OK           EJ STA
     B-O KORNEBRANT          OK KOLMÅRDEN            EJ STA

            TÄVLINGSMÄRKE I GULD   T.O.M. PLAC. 2
            TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 5
            TÄVLINGSMÄRKE I BRONS  T.O.M. PLAC. 5
TILL KLASSVAL
H21                         4940 meter
   1 (0044) ANDERS BERG             OK KOLMÅRDEN             26.33
   2 (0020) JOHAN NÄSMAN            OK KOLMÅRDEN             27.20
   3 (0056) STEFAN KARLSSON         OK DENSELN               27.33
   4 (0041) MATS OLSSON             OK KOLMÅRDEN             28.00
   5 (0178) ANDERS AXELSSON         FINSPÅNGS AIK            28.02
   6 (0081) BJÖRN KARLSSON          OK DENSELN               29.11
   7 (0150) ULRIK KARLSSON          OK KOLMÅRDEN             29.35
   8 (0324) BJÖRN KLEIST            BOXHOLM-MJÖLBY OL        30.02
   9 (0312) SVEN-ERIK SAMUELSSON    BOXHOLM-MJÖLBY OL        30.37
  10 (0430) MAGNUS PERSSON          OK KOLMÅRDEN             30.41
  11 (0411) PATRIK KLEIST           BOXHOLM-MJÖLBY OL        30.54
  12 (0338) JOEL BIRATH             BOXHOLM-MJÖLBY OL        30.56
  13 (0407) HÅKAN OLSSON            LINKÖPINGS OK            31.07
  14        MATS B ERIKSSON         IFK LINKÖPING            31.29
  15 (0213) HENRIK VUORINEN         OK KOLMÅRDEN             31.30
  16 (0756) FREDRIK ALDÉN           OK KOLMÅRDEN             31.50
  17 (0524) STEFAN WALLBERG         OK EKEN                  31.51
  18 (0496) PER KEMPE               OK DENSELN               32.04
  19 (0582) PETER LUNDH             OK KOLMÅRDEN             32.05
  20 (0625) KENT KARLSSON           LINKÖPINGS OK            32.09
  21 (0916) STEFAN HULTQUIST        FINSPÅNGS AIK            32.10
  22 (0568) PER JOHANSSON           MOTALA AIF OL            32.18
  23 (0800) TOMAS JOHANSSON         OK MOTALA                32.21
  24 (0752) HÅKAN SAMOR             TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     32.38
  25 (0402) ÅKE LJUNGGREN           OK MOTALA                33.03
  26 (0344) ÖRJAN PETTERSSON        TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     33.13
  27 (0990) MAGNUS FORSBERG         OK MOTALA                33.17
  28 (0771) MAGNUS JOHANSSON        OK EKEN                  33.23
  29        ANDERS KARLSSON         LINKÖPINGS OK            33.32
  30 (0594) HENRIK GÖHL             FINSPÅNGS AIK            33.40
  31        ANDERS MOLIN            BOXHOLM-MJÖLBY OL        33.49
  32 (0475) ANDERS HANSSON          GOIF TJALVE              33.53
  33 (0939) TORBJÖRN ANDERSSON      OK MOTALA                34.02
  34 (0555) MIKAEL WESTERBERG       OK KOLMÅRDEN             34.20
  35 (0796) HENRIK MARMELID         IFK LINKÖPING            34.34
  36 (1049) FREDRIK LINDELL         OK MOTALA                34.41
  37 (1250) MATTIAS ANDERSSON       OK EKEN                  34.55
  38 (0573) RICHARD HEJDENBERG      MOTALA AIF OL            35.03
  39        MATS R JOHANSSON        MOTALA AIF OL            35.53
  40        HENRIK PETERSON         OK DENSELN               36.19
  41 (1038) FREDRIK PETTERSSON      LINKÖPINGS OK            36.23
  42        KENNY HANSSON           OK DENSELN               36.29
  43 (0851) NIKLAS ALDIN            OK DENSELN               36.55
  44        PER EDLUND              HÄLLESTADS OK            36.56
  45 (1645) STEFAN BERG             OK KOLMÅRDEN             37.04
  46 (0815) TOBIAS GUSTAVSON        TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     37.05
  47        CHRISTER PETTERSSON     NORRKÖPINGS AIS          37.27
  48 (0867) ERIK KARLSSON           TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     37.32
  48        ANDERS JOELSSON         MATTEUS SI               37.32
  50        PETER BERGGREN          MATTEUS SI               37.45
  51 (0727) FREDRIK KORALL          MOTALA AIF OL            37.46
  52        PER GUSTÅS              LINKÖPINGS OK            37.54
  53 (0966) MARTIN LINDBERG         LINKÖPINGS OK            37.57
  54 (0740) PETER ALFREDSSON        BOXHOLM-MJÖLBY OL        38.17
  55        ERIK HELANDER           IFK LINKÖPING            38.48
  56 (1663) MATTIAS E PETERSON      OK DENSELN               39.10
  57        JONAS LINDELL           OK MOTALA                39.33
  58        PONTUS HOLM             BJÖRKFORS GOIF           39.36
  59        MAGNUS NILSSON          LINKÖPINGS OK            39.43
  59        JONAS PETTERSSON        NORRKÖPINGS AIS          39.43
  61        CHRISTER NORWALD        HÄLLESTADS OK            40.45
  62        MAGNUS STRÖMBÄCK        OK DENSELN               41.03
  63 (1672) MARCUS ANDERSSON        MATTEUS SI               41.24
  64        MARTIN MALMBERG         MATTEUS SI               41.39
  65 (1101) ANDERS JOHANSON         NORRKÖPINGS AIS          42.09
  66        ANDREAS CARLQVIST       TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     43.52
  67 (1140) FREDRIK KEMPE           OK DENSELN               44.01
  68        RIKARD ERICSON          TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     45.19
  69        JOHAN PETTERSSON        BJÖRKFORS GOIF           45.49
  70        CONNY NORWALD           HÄLLESTADS OK            46.16
  71        JONAS BENGTSSON         BJÖRKFORS GOIF           46.28
  72        FREDRIK JÖNSSON         OK MOTALA                47.45
  73        KJELL-ÅKE TRÄFF         NORRKÖPINGS AIS          47.58
  74        PATRIK KORALL           MOTALA AIF OL            49.22
  75        LARS-ÅKE CLASSON        NORRKÖPINGS AIS          50.42
  76        PETTER ANDERSSON        IFK NORRKÖPING           51.05
  77        ULF JOHNSSON            SKOGSPOJKARNAS OK        52.08
  78        TORBJÖRN GUSTAVSSON     TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     52.22
  79        JOHAN FRIDSTRÖM         FINSPÅNGS AIK            53.07
  80        KRISTER BERGER          MOTALA AIF OL            54.58
  81        JENS WÄRN               NORRKÖPINGS AIS          56.59
  82        HÅKAN TRÄFF             NORRKÖPINGS AIS          58.31
     (1593) ERIK ÖSTERBERG          OK EKEN                 FELSTÄ
            JAN BÄCKSTRÖM           LINKÖPINGS OK           UTGÅTT
     (0899) JONNY KARLSSON          OK DENSELN              UTGÅTT
     (0607) MATTIAS HOLMBERG        BOXHOLM-MJÖLBY OL       EJ STA
            GÖRAN VALFRIDSSON       BOXHOLM-MJÖLBY OL       EJ STA
     (0812) MICHAEL HERTIN          LINKÖPINGS OK           EJ STA
            ANDERS ÖSTERHOLM        LINKÖPINGS OK           EJ STA
            KLAS NILSSON            LINKÖPINGS OK           EJ STA
            ANDERS KARLSSON         OK EKEN                 EJ STA
     (0007) PER EK                  OK KOLMÅRDEN            EJ STA
     (0198) ULF EKELUND             OK KOLMÅRDEN            EJ STA

            TÄVLINGSMÄRKE I GULD   T.O.M. PLAC. 7
            TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 53
            TÄVLINGSMÄRKE I BRONS  T.O.M. PLAC. 61
TILL KLASSVAL

Denna sida är skapad med programmet SOFT OL-DATA ver 4.3 och senast uppdaterad 1998-04-20.
TILL SIDANS START KORT DM

RESULTATLISTA

KORT DM

KLASSVAL
H20 | H18 | H16 | H14 | H12 | H10 |
H20                         3910 meter
   1 (0575) ERIK AXELSSON           FINSPÅNGS AIK            23.00
   2 (0645) TOBIAS KJELL            LINKÖPINGS OK            24.29
   3 (0856) HENRIK LINGFORS         NORRKÖPINGS AIS          25.22
   4 (1248) JONAS SVERNESTAM        LINKÖPINGS OK            30.10
   5 (1201) MÅRTEN BERGGREN         NORRKÖPINGS AIS          30.22
   6        JONAS BRAAM             OK DENSELN               30.38
   7        HENRIK ERIKSSON         STJÄRNORPS SK            31.37
   8 (1630) DANIEL EDSTAM           LINKÖPINGS OK            31.53
   9 (1563) NILS HANSSON            OK KOLMÅRDEN             33.26
     (0500) OSKAR GUSTAFSSON        BOXHOLM-MJÖLBY OL       EJ STA
            JOHN BRÄNNSTRÖM         NORRKÖPINGS AIS         EJ STA
            JOAKIM SÖDERBERG        IFK NORRKÖPING          EJ STA

            TÄVLINGSMÄRKE I GULD   T.O.M. PLAC. 3
            TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 8
            TÄVLINGSMÄRKE I BRONS  T.O.M. PLAC. 9
TILL KLASSVAL
H18                         3850 meter
   1 (1328) DAVID HEDMAN            OK KOLMÅRDEN             24.43
   2 (1006) TORBJÖRN CARLSSON       BOXHOLM-MJÖLBY OL        25.19
   3 (0926) HENRIC ERIKSSON         OK EKEN                  26.05
   4 (0968) EDVIN KARLSSON          OK DENSELN               26.08
   5 (1091) HARRI CARLSSON          OK DENSELN               26.49
   6 (1536) JIMMY ERIKSSON          OK EKEN                  28.03
   7 (0958) ERIK ENGVALL            OK KOLMÅRDEN             28.41
   8 (1255) JESPER ERIKSSON         IFK LINKÖPING            29.36
   9 (1372) HENRIK KARLSSON         OK KOLMÅRDEN             30.01
  10        MATTIAS SAMUELSSON      LINKÖPINGS OK            31.13
  11 (1004) ERIK SANDH              IFK LINKÖPING            31.21
  12 (1356) ANDERS PERSSON          OK KOLMÅRDEN             32.53
  13 (1656) GÖRAN WESTMAN           OK DENSELN               33.37
  14 (1525) SVEN MONTELIUS          BOXHOLM-MJÖLBY OL        34.13
  15 (1614) PETER OLOVSSON          GOIF TJALVE              35.18
  16 (1340) JOHN NILSSON            OK KOLMÅRDEN             35.32
  17 (1587) FREDRIK SANDBERG        LINKÖPINGS OK            35.40
  18 (1665) DANIEL HASSELSTRÖM      MOTALA AIF OL            36.21
  19 (1342) STEFAN HERTIL           OK DENSELN               36.35
  20 (1565) HENRIK PETTERSSON       LINKÖPINGS OK            38.19
  21 (1383) DAVID GRANATH           TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     40.03
  22 (1405) JOHAN PETTERSSON        TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     42.00
  23        MIKAEL SVENSSON         LINKÖPINGS OK            46.02
  24 (1521) OSKAR JANSSON           MOTALA AIF OL            46.57
     (1114) ESBJÖRN KJELL           LINKÖPINGS OK           FELSTÄ
     (1481) MARTIN HAMMARLUND       MOTALA AIF OL           EJ STA
     (1171) MAGNUS NILSSON          FINSPÅNGS AIK           EJ STA
            ANDERS SUNDBERG         IFK LINKÖPING           EJ STA
     (1436) OLLE KOSTMAN            OK KOLMÅRDEN            EJ STA
     (1234) MAGNUS SVENSSON         OK KOLMÅRDEN            EJ STA

            TÄVLINGSMÄRKE I GULD   T.O.M. PLAC. 5
            TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 14
            TÄVLINGSMÄRKE I BRONS  T.O.M. PLAC. 19
TILL KLASSVAL
H16                         3120 meter
   1 ERIK ANDERSSON          OK DENSELN               21.05
   2 ANDREAS AXELSSON        TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     22.19
   3 KRISTOFFER NORIN        TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     24.13
   4 JIMMY BERGLUND          TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     27.27
   5 JOHAN HASSELSTRÖM       MOTALA AIF OL            27.51
   6 ALFRED HURTIG           TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     28.31
   7 JOHAN PETERSON          OK DENSELN               28.33
   8 HENRIK SANDBERG         LINKÖPINGS OK            29.51
   9 ERIK DEHLBOM            OK KOLMÅRDEN             29.52
  10 JONAS RINGSGÅRD         IFK LINKÖPING            30.52
  11 PETTER RÖRBY            MOTALA AIF OL            31.07
  11 ERIK JOHANSSON          GOIF TJALVE              31.07
  13 FILIP JANSSON           OK KOLMÅRDEN             31.13
  14 BJÖRN VIKING            ÖDESHÖGS SKIDKLUBB       31.26
  15 MARKUS ADAMSSON         TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     31.30
  16 JOEL TÖRNDAHL           MATTEUS SI               32.52
  17 DAVID PETTERSSON        TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     33.21
  18 JOHAN WIKSTRÖM          GOIF TJALVE              34.01
  19 NIKLAS GUSTAFSSON       HÄLLESTADS OK            35.08
  20 GUSTV EKBERG            TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     35.13
  21 CHRISTOFFER SUNDSTRÖM   GOIF TJALVE              35.23
  22 TOBIAS CONRADSSON       ÖDESHÖGS SKIDKLUBB       38.33
  23 JOACHIM WIDAR           OK DENSELN               38.40
  24 PER JOHANSSON           MATTEUS SI               38.41
  25 THOMAS GUSTAFSSON       HÄLLESTADS OK            39.51
  26 MATHIAS REHNQVIST       GOIF TJALVE              40.24
  27 JIMMY STENSSON          MATTEUS SI               40.38
  28 SIMON NYBERG            NORRKÖPINGS AIS          41.45
  29 SIMON NILSSON           OK KOLMÅRDEN             44.39
  30 KENNETH ALM             BJÖRKFORS GOIF           54.13
     ERIK JOHANSSON          OK MOTALA               EJ STA
     BJÖRN CARLSSON          IFK LINKÖPING           EJ STA
     DAVID LARSSON           IFK LINKÖPING           EJ STA
     SEBASTIAN LINDGREN      HAMMARKINDS OK          EJ STA
TILL KLASSVAL
H14                         2380 meter
   1 OLLE LARSSON            FINSPÅNGS AIK            21.09
   2 JOHAN WERN              OK KOLMÅRDEN             21.50
   3 PATRIK MAGNUSSON        BOXHOLM-MJÖLBY OL        22.29
   4 JOHAN DAVIDSSON         MOTALA AIF OL            24.35
   5 FREDRIK FORSBERG        OK KOLMÅRDEN             25.07
   6 PONTUS BILDE            FINSPÅNGS AIK            26.13
   7 JIMMY IBY               ÖDESHÖGS SKIDKLUBB       26.48
   8 ERIK TENGVALL           BOXHOLM-MJÖLBY OL        27.38
   9 FREDRIK LÖVGREN         LINKÖPINGS OK            27.43
  10 OLA CARLSSON            OK MOTALA                28.49
  11 ANDREAS NILSSON         BOXHOLM-MJÖLBY OL        29.04
  12 TIMO KUOSKU             OK MOTALA                29.19
  13 LINUS ÅBERG             TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     29.58
  14 THORSTEINN ARNLJOTS     NORRKÖPINGS AIS          30.43
  15 KENT KARLSSON           BOXHOLM-MJÖLBY OL        33.02
  16 ALEXANDER FREDRIKSSON   MOTALA AIF OL            34.11
  17 EMIL SVENSSON           MOTALA AIF OL            35.04
  18 PATRIK GUSTAFSSON       BOXHOLM-MJÖLBY OL        35.26
  19 STEFAN ERICSSON         HAMMARKINDS OK           37.33
  20 JESPER BERGSTRÖM        OK DENSELN               39.15
  21 JACOB PÄLVÄRINNE        LINKÖPINGS OK            40.43
  22 PÄR ARUMSKOG            GOIF TJALVE              42.20
  23 PETER CONRADSSON        ÖDESHÖGS SKIDKLUBB       44.22
  24 HENRIC LUNDQVIST        SKOGSPOJKARNAS OK        44.51
  25 HENRIK TENGVALL         BOXHOLM-MJÖLBY OL        46.32
  26 JOAKIM RINGSGÅRD        IFK LINKÖPING            57.59
     ERIK RIPSKOG            SKOGSPOJKARNAS OK       FELSTÄ
     ADAM LARSSON            IFK LINKÖPING           UTGÅTT
     JOHAN CARLSSON          IFK LINKÖPING           EJ STA
     DAVID CARLSSON          IFK LINKÖPING           EJ STA
TILL KLASSVAL
H12                         1910 meter
   1 MATTIAS ERICSSON        OK DENSELN               20.25
   2 MATTIAS GUSTAFSSON      BOXHOLM-MJÖLBY OL        22.07
   3 ANDREAS CARLSSON        BOXHOLM-MJÖLBY OL        23.16
   4 ERIK JOHANSSON          NORRKÖPINGS AIS          23.17
   5 PETER NILSSON           FINSPÅNGS AIK            28.12
   6 THOMAS LILJA            OK DENSELN               28.52
   7 BJÖRN PETTERSSON        OK DENSELN               29.23
   8 CHRISTOPHER MOLLÉN      NORRKÖPINGS AIS          31.15
   9 MARKUS STRÖM            HÄLLESTADS OK            33.21
  10 MARCUS MATTSON          TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     34.13
  11 GUSTAV GUNNARSSON       LINKÖPINGS OK            36.14
  12 ERIK BACKTEMAN          LINKÖPINGS OK            39.11
  13 HJALMAR HURTIG          TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     41.15
  14 MAGNUS LARSSON          HÄLLESTADS OK            41.26
  15 BJÖRN JOHANSSON         OK DENSELN               42.03
  16 JOEL KARLSSON           FINSPÅNGS AIK            42.48
  17 FILIP SANDGREN          OK DENSELN               49.18
  18 ARVID PETTERSSON        TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     51.17
  19 MARCUS EKMAN            GOIF TJALVE              67.16
     HENRIC FRÖBERG          GOIF TJALVE             FELSTÄ
     LINUS WIDAR             OK DENSELN              FELSTÄ
     PETRUS HALLBERG         STJÄRNORPS SK           FELSTÄ
     PATRIK TÖRNQVIST        STJÄRNORPS SK           FELSTÄ
     OLOF LARSSON            IFK LINKÖPING           EJ STA
     ERIK IVARSSON           OK DENSELN              EJ STA
TILL KLASSVAL
H10                         2030 meter
   1 ANTON ÖSTLIN            LINKÖPINGS OK            15.26
   2 EMIL TENGVALL           BOXHOLM-MJÖLBY OL        16.14
   3 OSCAR VÅNGELL           LINKÖPINGS OK            17.07
   4 TOBIAS LUNDQVIST        SKOGSPOJKARNAS OK        18.05
   5 TIM KARLSSON            BOXHOLM-MJÖLBY OL        19.21
   5 MARTIN AXEEN            STJÄRNORPS SK            19.21
   7 CARL EDIN               BOXHOLM-MJÖLBY OL        20.37
   8 DAVID ROSENLÖF          BOXHOLM-MJÖLBY OL        24.43
   9 JOHAN LINDBERG          BOXHOLM-MJÖLBY OL        27.32
  10 PETTER IREWALL          TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     29.57
  11 DAVID HENRIKSSON        LINKÖPINGS OK            52.55
     JOEL STORM              OK DENSELN              EJ STA
TILL KLASSVAL

Denna sida är skapad med programmet SOFT OL-DATA ver 4.3 och senast uppdaterad 1998-04-20.
TILL SIDANS START
KORT DM

RESULTATLISTA

KORT DM

KLASSVAL
D20 | D18 | D16 | D14 | D12 | D10 | INSKOLNING | ÖPPEN 1 | ÖPPEN 2 | ÖPPEN 4 | ÖPPEN 5 | ÖPPEN 7 | ÖPPEN 8 |
D20                         3190 meter
   1 (0542) LINNEA SVENSSON         LINKÖPINGS OK            28.41
   2 (0524) KARIN BLOMQVIST         LINKÖPINGS OK            30.09
   3 (0437) REBECKA ÖSTERBERG       OK EKEN                  30.10
   4        LINDA AHL               OK MOTALA                39.30
   5        LENA PERSSON            FINSPÅNGS AIK            39.59
   6        SUSANNA JOHANSSON       HAMMARKINDS OK           44.26
   7        ANJA ADOLFSSON          BJÖRKFORS GOIF           46.13
            LIN WIKLUND             FINSPÅNGS AIK           EJ STA

            TÄVLINGSMÄRKE I GULD   T.O.M. PLAC. 3
            TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 5
            TÄVLINGSMÄRKE I BRONS  T.O.M. PLAC. 5
TILL KLASSVAL
D18                         3030 meter
   1 (0481) SOFIE ÅBERG             TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     28.06
   2 (0357) LINA SAMOR              TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     28.37
   3 (0393) ANNA ANDERSSON          OK DENSELN               29.34
   4 (0517) SOFIE SVENSSON          MOTALA AIF OL            33.10
   5 (0367) ANNALENA AXELSSON       TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     34.29
   6 (0638) HANNA ANDERSSON         OK EKEN                  34.42
   7 (0732) MONIKA EDSTAM           LINKÖPINGS OK            36.25
   8 (0621) CECILIA ADAMSSON        TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     43.24
   9 (0879) SOFIA JOHANSSON         OK MOTALA                49.40
  10        CECILIA OLSSON          OK DENSELN               50.09
  11        MARIA NORWALD           HÄLLESTADS OK            51.24
     (0550) KARIN NORIN             TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK    FELSTÄ
     (0618) KAROLIN BERGSTRÖM       OK DENSELN              EJ STA

            TÄVLINGSMÄRKE I GULD   T.O.M. PLAC. 3
            TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 7
            TÄVLINGSMÄRKE I BRONS  T.O.M. PLAC. 8
TILL KLASSVAL
D16                         3120 meter
   1 STINA BERGGREN          NORRKÖPINGS AIS          28.23
   2 KARIN BERGGREN          NORRKÖPINGS AIS          28.55
   3 LISA ÅBERG              TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     29.40
   4 KARIN JOSEFSSON         FINSPÅNGS AIK            33.08
   5 LISA LINDGREN           FINSPÅNGS AIK            35.57
   5 PERNILLA NILSSON        OK MOTALA                35.57
   7 JOSEPHINE TUOMI         SKOGSPOJKARNAS OK        37.38
   8 KARIN SVENSSON          OK MOTALA                37.51
   9 SOFIA NIKKU             TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     38.03
  10 RANJANA ROSENLÖF        BOXHOLM-MJÖLBY OL        38.36
  11 KLARA WIKLUND           FINSPÅNGS AIK            39.51
  12 KAISA KUOSKU            OK MOTALA                41.14
  13 JENNY OLSSON            OK DENSELN               43.41
  14 KARIN STRÖM             TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     44.02
  15 JOHANNA GREDESKOG       TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     45.05
  16 KAJSA JOHANSSON         LINKÖPINGS OK            45.09
  17 SUSANNE ELIASSON        MOTALA AIF OL            50.05
  18 EMMA ERIKSSON           OK DENSELN               57.04
  19 SOPHIE FRIBERG          MOTALA AIF OL            61.59
  20 MALIN ARVIDSSON         HÄLLESTADS OK            66.32
     KARIN LINDQVIST         BOXHOLM-MJÖLBY OL       EJ STA
TILL KLASSVAL
D14                         2380 meter
   1 LISA HEDMAN             OK KOLMÅRDEN             24.43
   2 JOHANNA LINDBERG        BOXHOLM-MJÖLBY OL        24.55
   3 ELLA HURTIG             TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     26.57
   4 KRISTIN CARLSSON        BOXHOLM-MJÖLBY OL        27.40
   5 MARIA TUOMI             SKOGSPOJKARNAS OK        28.07
   6 JOHANNA GRANATH         TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     28.36
   7 JOHANNA ÖSTLIN          LINKÖPINGS OK            29.04
   8 KRISTIN SKULLMAN        OK KOLMÅRDEN             29.13
   9 ANNA HERRMAN            FINSPÅNGS AIK            30.07
  10 SARA TÖRNDAHL           MATTEUS SI               33.03
  11 LISA KORALL             MOTALA AIF OL            33.39
  12 THERESE FRANSSON        MOTALA AIF OL            33.55
  13 ANNA LAGERHOLM          LINKÖPINGS OK            34.25
  14 FRIDA MÖLLER            OK MOTALA                34.34
  15 MARIA HERRMAN           FINSPÅNGS AIK            34.53
  16 JILL ERIKSSON           STJÄRNORPS SK            35.05
  17 CHARLOTT ÖSTLUND        OK SKOGSSTRÖVARNA        35.29
  18 LIN ERIKSSON            IFK LINKÖPING            36.12
  19 ELIN KLEIST             BOXHOLM-MJÖLBY OL        36.25
  20 JENNY LILJA             OK MOTALA                36.44
  21 CECILIA SVENSSON        OK KOLMÅRDEN             37.29
  22 SOFIA ANDERSSON         BOXHOLM-MJÖLBY OL        37.30
  23 HANNA RIBERS            OK MOTALA                38.28
  24 MARIA GREDESKOG         TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     39.20
  25 JESSICA OLOVSSON        GOIF TJALVE              39.30
  26 KARIN SAMUELSSON        LINKÖPINGS OK            42.06
  27 IDA-MARIA ANDERSSON     OK MOTALA                45.38
  28 ERICA JOHANSSON         TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     49.31
  29 SANDRA EKMAN            GOIF TJALVE              51.04
  30 CHRISTINA WESTERMARK    GOIF TJALVE              55.17
     ANNA NÖJD               NORRKÖPINGS AIS         EJ STA
     ERIKA STADIG            OK MOTALA               EJ STA
     JOHANNA PETTERSSON      OK DENSELN              EJ STA
TILL KLASSVAL
D12                         1910 meter
   1 JOSEFINE LINDSTRÖM      LINKÖPINGS OK            25.52
   2 ANNA NILSSON            BOXHOLM-MJÖLBY OL        26.47
   3 STINA ÅBERG             TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     27.11
   4 MÄRTA MOLLÉN            OK DENSELN               27.48
   5 LINNEA ÖSTLIN           LINKÖPINGS OK            28.20
   6 MATILDA ÖSTERBERG       OK EKEN                  31.06
   7 SOFIE DAHLBERG          GOIF TJALVE              31.59
   8 LISA ERIKSSON           OK EKEN                  32.20
   9 FREDRIKA VÅNGELL        LINKÖPINGS OK            33.17
  10 THERESE PETERSSON       OK DENSELN               35.00
  11 ANNA PETERSSON          OK DENSELN               35.36
  12 MALIN SVENSSON          LINKÖPINGS OK            36.00
  13 KATRIN PETTERSSON       OK DENSELN               36.20
  14 LISA SKULLMAN           OK KOLMÅRDEN             37.03
  15 MARIA ANDERSSON         BOXHOLM-MJÖLBY OL        37.37
  16 HANNA VIKSTRÖM          IFK LINKÖPING            38.35
  17 MARIA WERN              OK KOLMÅRDEN             38.52
  18 LINNEA KJELL            LINKÖPINGS OK            39.07
  19 LINDA GRANATH           TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     39.30
  20 ELIN LINDSTRÖM          LINKÖPINGS OK            39.32
  21 HANNA WALLENTINSSON     OK DENSELN               39.59
  22 EMMA JOHANSSON          LINKÖPINGS OK            40.00
  23 MARINA SVENSSON         GOIF TJALVE              42.01
  24 SOFIA NORIN             TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     43.24
  25 MARIA SUNDBERG          IFK LINKÖPING            44.38
  26 FRIDA JONSSON           OK DENSELN               45.12
  27 JESSICA MATTSSON        OK SKOGSSTRÖVARNA        45.59
  28 KATJA KUOSKU            OK MOTALA                46.57
  29 SARA LILJA              OK MOTALA                47.56
  30 LINNEA GRYBÄCK          TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     48.12
  31 STINA BOBERG            IFK LINKÖPING            50.38
  32 LOVISA WESTERMARK       GOIF TJALVE              50.44
  33 EMELIE ROSENLÖF         BOXHOLM-MJÖLBY OL        52.56
  34 ANNA-LOTTA IREVALL      TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     53.31
  35 SANDRA ÅBERG            TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     61.12
  36 SARA FORSBERG           OK KOLMÅRDEN             66.15
  37 SARA JOHANSSON          OK MOTALA                73.20
  38 ANNA LARSSON            FINSPÅNGS AIK            90.39
  39 JANNICKE NYQVIST        FINSPÅNGS AIK           121.39
     EMILIA KREPPER          GOIF TJALVE             FELSTÄ
     ANNA GUSTAVSSON         IFK LINKÖPING           FELSTÄ
     SOFIE SCHWARTZ          OK KOLMÅRDEN            FELSTÄ
     LISA ANDERSSON          MOTALA AIF OL           EJ STA
     LINA PERNBRATT          MOTALA AIF OL           EJ STA
     AMIE SAMUELSSON         OK-64 TORPA             EJ STA
     ANNA WRETMAN            IFK LINKÖPING           EJ STA
TILL KLASSVAL
D10                         2030 meter
   1 ULRIKA FRANSSON         MOTALA AIF OL            16.33
   2 AMANDA ALMÉN            LINKÖPINGS OK            17.40
   3 HANNA HELANDER          OK SKOGSSTRÖVARNA        18.32
   4 LINNÉA IVARSSON         OK DENSELN               18.46
   5 JOSEFINE LINDBERG       BOXHOLM-MJÖLBY OL        18.51
   6 LOTTA OLSSON            OK DENSELN               18.56
   7 FRIDA JOHANSSON         TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     20.03
   8 JULIA ADAMSSON          TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     20.58
   9 SARA DAHLBERG           GOIF TJALVE              21.10
  10 MIKAELA FREDRIKSSON     MOTALA AIF OL            24.14
  11 FELICIA KREPPER         GOIF TJALVE              24.33
  12 HANNA BERGGREN          OK DENSELN               25.25
  13 KRISTINA ANDERSSON      BOXHOLM-MJÖLBY OL        26.21
     ELIN GRYBÄCK            TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK    FELSTÄ
     JONNA SAMUELSSON        OK-64 TORPA             EJ STA
TILL KLASSVAL
INSKOLNING                  2280 meter
   1 PETER ERIKSSON          OK EKEN                  14.45
   2 ANNA FORSBERG           OK KOLMÅRDEN             15.56
   3 OLA ALMÉN               LINKÖPINGS OK            17.16
   4 ANDREAS CONRADSSON      ÖDESHÖGS SKIDKLUBB       17.55
   5 LINNEA LINDSTRÖM        LINKÖPINGS OK            18.29
   6 RON KARLSSON            BOXHOLM-MJÖLBY OL        18.49
   7 KRISTIN KARLSSON        FINSPÅNGS AIK            19.17
   8 SOFIA FRANSSON          MOTALA AIF OL            19.56
   9 DANIEL WERN             OK KOLMÅRDEN             20.23
  10 KRISTIN SAMUELSSON      LINKÖPINGS OK            20.56
  11 TOVE AXEEN              STJÄRNORPS SK            20.57
  12 LISA VALFRIDSSON        BOXHOLM-MJÖLBY OL        21.14
  13 CHRISTIAN WIKSTRÖM      IFK NORRKÖPING           21.44
  14 KRISTER LILJA           OK DENSELN               22.08
  15 LUKAS FREDRIKSSON       MOTALA AIF OL            23.28
  16 MARTIN CARLSSON         BOXHOLM-MJÖLBY OL        24.25
  17 CAMILLA CARLSSON        BOXHOLM-MJÖLBY OL        25.02
  18 SARA GUSTAVSON          GOIF TJALVE              25.25
  19 FANNY HALLBERG          STJÄRNORPS SK            26.45
  20 KATARINA MOLLÉN         NORRKÖPINGS AIS          27.30
  21 ANGELICA THURESSON      OK DENSELN               35.38
     IDA EDIN                BOXHOLM-MJÖLBY OL       FELSTÄ
     MARTIN MATTSON          TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK    FELSTÄ
     EMMA BACKTEMAN          LINKÖPINGS OK           FELSTÄ
     KARIN LARSSON           FINSPÅNGS AIK           FELSTÄ
     ALBIN RIPSKOG           SKOGSPOJKARNAS OK       EJ STA
     HENRIK BERGGREN         OK DENSELN              EJ STA
     ANGELICA WIDAR          OK DENSELN              EJ STA
TILL KLASSVAL
ÖPPEN 1                     2030 meter
   1 ANDERS LEVIN BJÄRNLID   STJÄRNORPS SK            28.38
   2 THERESE SVENSSON        OK SKOGSSTRÖVARNA        32.29
   3 HERMAN NOCKMAR          BOXHOLM-MJÖLBY OL        34.05
   4 IDA DALHAMMAR           OK SKOGSSTRÖVARNA        35.44
   5 MAJA GASSLANDER         IFK LINKÖPING            46.07
   6 LISA GASSLANDER         IFK LINKÖPING            46.12

            TÄVLINGSMÄRKE I BRONS  T.O.M. PLAC. 4
TILL KLASSVAL
ÖPPEN 2                     1910 meter
   1 LISBETH HANSSON         GOIF TJALVE              31.43
   2 ANN-JANETTE KARLSSON    FINSPÅNGS AIK            43.18
   3 JOHAN LARSSON           BOXHOLM-MJÖLBY OL        47.01
   4 ELISABET WIKLUND        LINKÖPINGS OK            47.07
   5 PERNILLA SVENSSON       OK SKOGSSTRÖVARNA        48.44
   6 GUNILLA WESTERMARK      GOIF TJALVE              50.40
   7 KERSTIN TILLAEUS        OK MOTALA                51.05
   8 BIRGITTA SVENSSON       IFK LINKÖPING            60.10
     ROLAND MATTSSON         TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK    EJ STA

            TÄVLINGSMÄRKE I BRONS  T.O.M. PLAC. 1
TILL KLASSVAL
ÖPPEN 4                     2080 meter
   1 LARS-ÅKE HOLM           LINKÖPINGS OK            32.33
   2 SIW PETTERSSON          OK DENSELN               37.04
   3 ÅSA BOBERG              IFK LINKÖPING            43.07
   4 FREDRIK BOBERG          IFK LINKÖPING            48.42
   5 HARRIET SWÄRDH          LINKÖPINGS OK            53.15
   6 INGRID RIPSKOG          SKOGSPOJKARNAS OK        56.44

            TÄVLINGSMÄRKE I BRONS  T.O.M. PLAC. 2
TILL KLASSVAL
ÖPPEN 5                     2240 meter
   1 KRISTIAN SAMUELSSON     STJÄRNORPS SK            18.05
   2 OVE JANSSON             OK KOLMÅRDEN             22.12
   3 HÅKAN PERSSON                                    23.13
   4 SUNE CARLSSON           OK MOTALA                33.27
   5 FREDRIK SVENSSON        OK KOLMÅRDEN             37.56

            TÄVLINGSMÄRKE I BRONS  T.O.M. PLAC. 3
TILL KLASSVAL
ÖPPEN 7                     3060 meter
   1 MARIA PETTERSSON        BOXHOLM-MJÖLBY OL        26.14
   2 JOHAN KNUTSSON          BOXHOLM-MJÖLBY OL        34.13
   3 KRISTER VALTONEN        LINKÖPINGS OK            36.31
   4 BO SVEDEVALL                                     38.06
   5 ULF ARUMSKOG            GOIF TJALVE              38.52
   6 SOFIA SVEDEVALL                                  40.45
   7 PER FRÖBERG             GOIF TJALVE              43.26
   8 GUNNAR BARK             LINKÖPINGS OK            47.09
   9 KERSTIN PETTERSSON      OK DENSELN               47.51
  10 ANNA PETTERSSON         BJÖRKFORS GOIF           48.04
  11 STIG BENGTSSON          OK MOTALA                49.04
  12 CLAS JOHNSSON           OK DENSELN               50.00
  13 STEN LINDELL            SMHI IF                  71.08

            TÄVLINGSMÄRKE I BRONS  T.O.M. PLAC. 2
TILL KLASSVAL
ÖPPEN 8                     3450 meter
   1 BJÖRN WIDÉN                                      23.41
   2 ERIK ERNSTSSON          FINSPÅNGS AIK            23.54
   3 VERONICA LID                                     31.49
   4 PER JOHNSSON            FINSPÅNGS AIK            32.22
   5 CONNY HURTIG            NORRKÖPINGS AIS          32.26
   6 MATTIAS NYBERG                                   32.35
   7 THOMAS STENSTRÖM        LINKÖPINGS OK            32.44
   8 JONAS RÅBERG                                     33.24
   9 PETER BERGSTRAND        MOTALA AIF OL            33.38
  10 ROLAND KARLSSON         TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     39.23
  11 ULF SVENSSON                                     40.15
  12 HARRIS BRANDE           GOIF TJALVE              41.54
  13 HELEN ANDERSSON         OK DENSELN               48.23
  14 LENNART LARSSON         ÖDESHÖGS SKIDKLUBB       51.29
  15 LARS-ÅKE  KULLBERG      BJÖRKFORS GOIF           58.19
     GUNNAR ANDERSSON        OK KOLMÅRDEN            FELSTÄ

            TÄVLINGSMÄRKE I BRONS  T.O.M. PLAC. 3
TILL KLASSVAL

Denna sida är skapad med programmet SOFT OL-DATA ver 4.3 och senast uppdaterad 1998-04-20.
TILL SIDANS START
KORT DM

RESULTATLISTA

KORT DM

KLASSVAL
D65 | D60 | D55 | D50 | D45 | D40 | D35 | D21 |
D65                         2050 meter
   1 ULLA-BRITT LAGERHOLM    LINKÖPINGS OK            36.15
   2 BERIT LUNDGREN          MJÖLBY OK                39.06
   3 MONA ÅKERMAN            MOTALA AIF OL            40.09
     MARGIT LARSSON          FINSPÅNGS AIK           UTGÅTT
     BRITT ARDMAR            FINSPÅNGS AIK           EJ STA

            TÄVLINGSMÄRKE I GULD   T.O.M. PLAC. 3
            TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 3
            TÄVLINGSMÄRKE I BRONS  T.O.M. PLAC. 3
TILL KLASSVAL
D60                         2050 meter
   1 GUNNEL NILSSON          LINKÖPINGS AIK           27.06
   2 KARIN RENBERG           OK KOLMÅRDEN             33.23
   3 JONNA ENGBLOM           LINKÖPINGS AIK           35.05
   4 HANSI FRIDSTRÖM         FINSPÅNGS AIK            36.35
   5 GUDRUN THIGER           MJÖLBY OK                40.14
   6 ANNA-STINA BRÄNNEBY     OK KOLMÅRDEN             45.02

            TÄVLINGSMÄRKE I GULD   T.O.M. PLAC. 1
            TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 4
            TÄVLINGSMÄRKE I BRONS  T.O.M. PLAC. 5
TILL KLASSVAL
D55                         2130 meter
   1 LOTTA GRANHOLM          LINKÖPINGS OK            27.06
   2 ANN-MARI BERG           OK MOTALA                28.22
   3 BRITTEN PERSSON         FINSPÅNGS AIK            29.56
   4 GUNNEL CASSEL-SÖDERBÄCK OK EKEN                  30.46
   5 ANN-CATHRINE SUNDQVIST  OK MOTALA                32.00
   6 CHATARINA ANDERSSON     OK MOTALA                35.02
   7 INGER GUSTAFSSON        IFK LINKÖPING            41.06
   8 ANNE-MARIE PERSSON      OK EKEN                  44.41

            TÄVLINGSMÄRKE I GULD   T.O.M. PLAC. 4
            TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 6
            TÄVLINGSMÄRKE I BRONS  T.O.M. PLAC. 7
TILL KLASSVAL
D50                         2240 meter
   1 CARINA LINDMAN          FINSPÅNGS AIK            23.01
   2 BRITT CARLSSON          FINSPÅNGS AIK            25.02
   3 EVA LINDGREN            LINKÖPINGS OK            25.50
   4 MARGARETA TIDMAN        OK KOLMÅRDEN             26.57
   5 GUNVOR FRIDH            LINKÖPINGS OK            27.40
   6 INGA-LILL PETTERSSON    LINKÖPINGS OK            27.52
   7 CARIN GRINELL           BJÖRKFORS GOIF           30.36
   8 GUDRUN SVENSSON         OK MOTALA                35.02
   9 STINA KORALL            MOTALA AIF OL            41.24
     INGER PETTERSSON        BJÖRKFORS GOIF          EJ STA
     KERSTIN KEMPE           LINKÖPINGS OK           EJ STA

            TÄVLINGSMÄRKE I GULD   T.O.M. PLAC. 4
            TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 7
            TÄVLINGSMÄRKE I BRONS  T.O.M. PLAC. 8
TILL KLASSVAL
D45                         2240 meter
   1 MARIA NORDVALL          OK KOLMÅRDEN             21.50
   2 WIVIANNE JOHANSSON      FINSPÅNGS AIK            23.23
   3 KARIN AXELSSON          FINSPÅNGS AIK            23.27
   4 MONA PETERSEN           OK MOTALA                24.14
   5 KERSTIN ERIKSSON        KISA SK                  24.17
   6 BRITT-MARIE ALDÉN       OK KOLMÅRDEN             24.46
   7 BRITT-MARIE SVENSSON    OK KOLMÅRDEN             25.12
   8 MONICA OHLSSON          FINSPÅNGS AIK            25.36
   9 BERIT MARTINSSON        FINSPÅNGS AIK            27.07
  10 BIRGITTA GUSTAFSSON     HÄLLESTADS OK            27.49
  11 KERSTIN BOBERG          IFK LINKÖPING            29.42
  12 ULLA KJELL              LINKÖPINGS OK            31.04
  13 GERD HAGSTRÖM           GOIF TJALVE              31.11
  14 SIV ERICSSON            TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     33.56
  15 EVA NORWALD             HÄLLESTADS OK            37.25
  16 BIRGITTA SVENSSON       OK KOLMÅRDEN             37.50
  17 KATARINA ERIKSSON       STJÄRNORPS SK            38.24
  18 ELISABETH ÖSTERBERG     OK EKEN                  43.29
  19 BARBRO GUSTAVSON        TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     46.27

            TÄVLINGSMÄRKE I GULD   T.O.M. PLAC. 6
            TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 11
            TÄVLINGSMÄRKE I BRONS  T.O.M. PLAC. 13
TILL KLASSVAL
D40                         3030 meter
   1 EVA-KARIN SKULLMAN      OK KOLMÅRDEN             32.04
   2 MARIE SVERNESTAM        LINKÖPINGS OK            33.09
   3 KJERSTIN SVENSSON       LINKÖPINGS OK            33.54
   4 EVA-BRITT HULTQUIST     FINSPÅNGS AIK            34.13
   5 BISSE PETTERSSON        TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     34.49
   6 KARIN FINNVED           BOXHOLM-MJÖLBY OL        37.42
   7 MARIANNE AXELSSON       TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     38.08
   8 GUDRUN IVARSSON         OK DENSELN               41.02
   9 EVA HERRMAN             FINSPÅNGS AIK            42.01
  10 CATHARINA FORSÉN        OK EKEN                  42.19
  11 LENA JOHANSSON          HAMMARKINDS OK           43.21
  12 MAINE OHLSON            GOIF TJALVE              44.05
  13 INGER JOHANSSON         NORRKÖPINGS AIS          44.40
  14 BARBRO FRELIN           IFK LINKÖPING            64.07
     LENA SVENSSON           LINKÖPINGS OK           UTGÅTT
     CATHARINA EKMAN         GOIF TJALVE             EJ STA
     CARIN ANDERSSON         OK DENSELN              EJ STA
     EVA HALLBERG            STJÄRNORPS SK           EJ STA

            TÄVLINGSMÄRKE I GULD   T.O.M. PLAC. 5
            TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 13
            TÄVLINGSMÄRKE I BRONS  T.O.M. PLAC. 13
TILL KLASSVAL
D35                         3190 meter
   1 ANNELI BERGGREN         OK DENSELN               24.41
   2 INGER ARVIDSSON         LINKÖPINGS OK            24.53
   3 KARIN BACKTEMAN         LINKÖPINGS OK            27.36
   4 MARIA BERGSTRAND        MOTALA AIF OL            28.16
   5 MARIANNE NILSSON        LINKÖPINGS OK            28.31
   6 ANNA LILJEGREN          LINKÖPINGS OK            30.53
   7 CARINA BERGER-SVENSSON  MOTALA AIF OL            32.11
   8 PIA GUSTAFSSON          LINKÖPINGS OK            32.55
   9 LENA ROSANDER           FINSPÅNGS AIK            34.44
  10 KARIN ÖSTLIN            LINKÖPINGS OK            36.47
  11 INGRID ROOS             MOTALA AIF OL            38.55
  12 ANNA-LENA OLSSON        OK DENSELN               42.20
  13 SUSANNE DAHLBERG        GOIF TJALVE              47.30
  14 KERSTIN LINDSTRÖM       LINKÖPINGS OK            51.00
     BRITT HEDMAN            OK KOLMÅRDEN            EJ STA

            TÄVLINGSMÄRKE I GULD   T.O.M. PLAC. 3
            TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 9
            TÄVLINGSMÄRKE I BRONS  T.O.M. PLAC. 10
TILL KLASSVAL
D21                         3440 meter
   1 (0179) LENA STRÖM              TJÄLLMO-GODEGÅRDS OK     25.23
   2 (0146) EVA PERSSON             OK DENSELN               25.45
   3 (0089) MARIA OLOFSSON          LINKÖPINGS OK            25.55
   4 (0107) MARIE ANDERSSON         NORRKÖPINGS AIS          26.15
   5        ANNIKA PETTERSSON       LINKÖPINGS OK            26.31
   6 (0113) ANNA MÅRSELL            LINKÖPINGS OK            26.51
   7 (0654) CECILIA NILSSON         OK DENSELN               27.29
   8 (0092) CARINA FORSLUND         OK KOLMÅRDEN             27.45
   9 (0295) LAILA KARLSSON          OK DENSELN               28.49
  10 (0273) LOTTA ERIKSSON          OK DENSELN               29.36
  11 (0076) NINA GUNNARSSON         LINKÖPINGS OK            29.45
  12        BODIL WALFRIDSSON       BOXHOLM-MJÖLBY OL        30.06
  13        MIA LINDBERG            BOXHOLM-MJÖLBY OL        30.17
  14 (0563) SUSANNE BERGH           OK MOTALA                30.40
  15 (0350) ÅSA LARSSON             OK KOLMÅRDEN             30.54
  16        BARBARA SVENSSON        FINSPÅNGS AIK            31.47
  17 (0902) KARIN LOVANG            OK MOTALA                32.16
  18 (0225) KRISTINA LJUNGGREN      OK MOTALA                32.41
  19 (0657) MIA ELIASSON            LINKÖPINGS OK            34.28
  20        LENA LINDMAN            FINSPÅNGS AIK            34.52
  21        TERESE WALLERING        LINKÖPINGS OK            35.04
  22        FIA ANDERSSON           NORRKÖPINGS AIS          35.27
  23        ANNA LINDGREN           BOXHOLM-MJÖLBY OL        36.28
  24 (0617) EMMA KLEIST             BOXHOLM-MJÖLBY OL        36.43
  25        PETRA NILSSON           NORRKÖPINGS AIS          37.07
  26        MARIE-LOUISE PERSSON    OK EKEN                  38.43
  27        MONIKA LUNDQVIST        SKOGSPOJKARNAS OK        38.58
  28        ANN-SOFIE BARK          LINKÖPINGS OK            39.27
  29        LOTTA TRÄFF             NORRKÖPINGS AIS          39.43
  30        JENNIE AHL              BOXHOLM-MJÖLBY OL        43.00
     (0471) ELIN GUSTAFSSON         BOXHOLM-MJÖLBY OL       EJ STA
            INGER ANDERSSON         LINKÖPINGS OK           EJ STA
            GITTE ENGSTRÖM          LINKÖPINGS OK           EJ STA
     (0264) MARIE SVENSK            LINKÖPINGS OK           EJ STA
     (0304) MADELEINE ÖLFVINGSSON   LINKÖPINGS OK           EJ STA
     (0115) ULRIKA LASSON           NORRKÖPINGS AIS         EJ STA
            CHARLOTTE WENGELIN      NORRKÖPINGS AIS         EJ STA
     (0154) EVA LINDMAN             FINSPÅNGS AIK           EJ STA
            MALIN MARMELID          IFK LINKÖPING           EJ STA
     (0059) SUSANNE ANDERSSON       OK DENSELN              EJ STA
            ÅSA GRUNDSTRÖM          HÄLLESTADS OK           EJ STA

            TÄVLINGSMÄRKE I GULD   T.O.M. PLAC. 9
            TÄVLINGSMÄRKE I SILVER T.O.M. PLAC. 24
            TÄVLINGSMÄRKE I BRONS  T.O.M. PLAC. 27
TILL KLASSVAL

Denna sida är skapad med programmet SOFT OL-DATA ver 4.3 och senast uppdaterad 1998-04-20.
TILL SIDANS START